Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masa cd
#31
Fajne pomysły, mi też się podobają. A może zamienić te dwa tematy miesiącami? Z mojego doświadczenia wiem, że większość przyjezdnych studentów pojawia się na uczelni dopiero około połowy października ;-) A masa wrześniowa wypada już 25 września, wiec też jeszcze dobre kilka dni przed pierwszym. Myślę, że na październikowej masie mogłoby pojechać z nami dużo więcej studentów. Ale nie ja jestem organizatorką, więc to tylko taka luźna sugestia ;-)
Odpowiedz
#32
arta napisał(a):Fajne pomysły, mi też się podobają. A może zamienić te dwa tematy miesiącami? Z mojego doświadczenia wiem, że większość przyjezdnych studentów pojawia się na uczelni dopiero około połowy października ;-) A masa wrześniowa wypada już 25 września, wiec też jeszcze dobre kilka dni przed pierwszym. Myślę, że na październikowej masie mogłoby pojechać z nami dużo więcej studentów. Ale nie ja jestem organizatorką, więc to tylko taka luźna sugestia ;-)

Myślę że można i tak. Wszystko można domówić. Jest dużo czasu , "ławeczka" przed nami to będzie okazja pogadać w większym gronie :-) Wezmę rozpiskę ze sobą.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#33
Kurcze, na 30 października, praktycznie tuz przed Zaduszkami, aż się ciśnie "Zaduszna Masa Krytyczna" ku pamięci tragicznie zmarłych rowerzystów.

Zajawka:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/811 ... iernik.png

Trasa:
http://www.traseo.pl/trasa/mk-zaduszna

Niestety, wychodzi koło 18 km, ale nie bardzo jest jak inaczej pojechać aby nie dublować ulic oraz odwiedzić lubelskie nekropolie (Lipowa, Unicka/Walecznych, Kleeberga oraz Majdanek) i Ghost Bike na Unii Lubelskiej.

Zerknijcie, jak się spodoba oczywiście przekazuję do wykorzystania, jak nie to do kosza.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#34
Jeśli już to zapomniałeś uwzględnić Zemborzyckiej . Co do mojego projektu trolejbusy mogą poczekać do wiosny.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#35
Ex Driver napisał(a):Jeśli już to zapomniałeś uwzględnić Zemborzyckiej . Co do mojego projektu trolejbusy mogą poczekać do wiosny.

Kurde nie kojarzę żadnego cmentarza na Zemborzyckiej. Jest w dawnych Zemborzycach na Pszczelej. Chodzi o ten? Jeśli tak to celowo go pominąłem. Podobnie jak cmentarz na Głuskiej i Bełżyckiej w Konopnicy, która stała się Lublinem. Wszystkie leżą w granicach administracyjnych Lublina, ale skupiłem się na największych plus ten na Kleeberga bo jest po drodze. I tak trasa wyszła ciut za długa.

To jednak tylko propozycja trasy.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#36
tomo napisał(a):
Ex Driver napisał(a):Jeśli już to zapomniałeś uwzględnić Zemborzyckiej . Co do mojego projektu trolejbusy mogą poczekać do wiosny.

Kurde nie kojarzę żadnego cmentarza na Zemborzyckiej. Jest w dawnych Zemborzycach na Pszczelej. Chodzi o ten? Jeśli tak to celowo go pominąłem. Podobnie jak cmentarz na Głuskiej i Bełżyckiej w Konopnicy, która stała się Lublinem. Wszystkie leżą w granicach administracyjnych Lublina, ale skupiłem się na największych plus ten na Kleeberga bo jest po drodze. I tak trasa wyszła ciut za długa.

To jednak tylko propozycja trasy.

Pisałeś o tragicznie zmarłych rowerzystach--- w tym roku na Zemborzyckiej w wyniku niefortunnego zderzenia się dwojga rowerzystów na DDR jeden z nich zmarł.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#37
Ex Driver napisał(a):Pisałeś o tragicznie zmarłych rowerzystach--- w tym roku na Zemborzyckiej w wyniku niefortunnego zderzenia się dwojga rowerzystów na DDR jeden z nich zmarł.

Ach tak, masz rację. Zupełnie nie skojarzyłem miejsca z wydarzeniem.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#38
A tak sobie wyobraziłem posterek Masy Trolejbusowej

https://dl.dropboxusercontent.com/u/811 ... ejbusy.png
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#39
Nie PL. Litewski a Ratusz. Z PL. Litewskiego pod Ratusz nie pozwolą nam przejechać. A spod Ratusza najlepiej zacząć. Ale to tylko moje subiektywne zdanie. Grafika nie mniej jednak jest śliczna. Ja w tej kwestii jestem zielony. :oops:
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#40
Miejsce startu i koniec Masy Krytycznej jest już tradycją. Zmienna jest tylko trasa.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości