Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto chce ustawek na tygodniu popołudniami?
#11
marzyciel9 napisał(a):
Mariusz-Finch napisał(a):były dłuuugie wieczory i noce w październiku i listopadzie w lesie i gdzie Nas poniosło

teraz rl nie jeździ już nocą (przynajmniej oficjalnie)
- dołożyć Wam trzeba na bateryjki ???, czy może biocialarki kupić ???
to zaczniemy znowu !!!
Odpowiedz
#12
Nie czytam, bo za dlugie, ale z Mariuszem Finchem vel Newaysem, co rzuca kurczakami na lewo i prawo -jezdzilbym, skrecajac przy tym w lewo i prawo :evil: :evil: :evil:
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#13
Jasne, że są potrzebne. Godzinka czy półtorej na rowerze wystarczy aby się wyluzować po stresującym dniu. Taką ustawkę może zorganizować każdy bez względu na to jak jeździ i od kiedy jest na forum. Chętni na zrobienie kilku kilometrów na pewno się znajdą.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Jeszcze raz proszę o niezmienianie tematu wątku w dyskusję o to, kto może zorganizować ustawkę i dlaczego tylko o info, o które prosiłem w pierwszym poście. Zwłaszcza nowych forumowiczów proszę o odzew. Z góry dzięki.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
Jak najbardziej jestem za. Mogę jechać z każdym. Co prawda na co dzień jeżdżę z kumplami śrubując tempo ale kilka razy jeździłem z Wami i nie narzekam. Czekam więc na wieści ;-) Pozdro ;-)
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz
#16
Chcę regularnych ustawek w normalnym tempie dla nowych (ok 20 km/h) Smile Najlepiej po 17 Big Grin
Odpowiedz
#17
Tak.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Jestem chętny na jakieś lekkie kręcenie po szosie w tempie 25-30 km/h.
Góralem po lasach też bym pojeździł. Kupiłem ostatnio taniego górala na próbę, żeby zobaczyć czy mi się spodoba. Ale w sumie to na razie służy mi jako środek transportu. Nie znam fajnych miejsc, gdzie można góralem pojeździć.
Odpowiedz
#19
Pojeździć by ja mógł ale dopiero po 19
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#20
Może przy tak licznym odzewie należałoby postawić pytanie dodatkowe: Kto w ogóle chce jeździć na rowerze? :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości