Strony (4):    1 2 3 4
Mariobiker   08-09-2015, 12:06
#31
mraugorzata napisał(a):Rzecz jasna poddaję to pod dyskusję i czekam na krytykę
Brawo Gośka. W pełni popieram to co napisałaś.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
krzychu.c.m   08-09-2015, 12:36
#32
Gosiu trafiłaś w sedno :-P :-P :-P

Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
wojci   08-09-2015, 13:44
#33
ktoś coś planuje w tym tygodniu? może dzisiaj?
nie powinno padać Smile
makary   08-09-2015, 14:05
#34
Gosiu trafiłaś w sedno ja bym tylko poprosił administratora lub administratorów strony rowerowylublin.org o częstsze aktualizowanie działu "aktualności". Nie bardzo zachęca do jazdy na rowerze przypadkowego Kowalskiego strona na której w ciągu roku są opisane dwa - trzy wydarzenia.
Proponuję każdemu forumowiczowi opisywać swoje wyjazdy w dziale mój dzisiejszy trening wrzucać tam zdjęcia trasy itp. Sądzę że raz na dwa trzy tygodnie administrator (lub osoba do tego wyznaczona lub chętna) powinna robić reportaż z przejechanych tras. Sporo ludzi szuka informacji o danej miejscowości lub danym zabytku więc może jak zacznie często w tych reportażach występować sformułowanie np. "wąwóz w Pawłowie" to i więcej ludzi odwiedzi stronę i forum RowerowyLublin.
Dodatkowo brakuje w tym roku czytelnego kalendarza imprez rowerowych, zarówno tych komercyjnych jak i organizowanych przez poszczególnych użytkowników. Mówie tutaj o np.
święto roweru – data
rajd jakiś tam – data
wypraw urlopowa z sakwami – data
ławeczka – data
zdjęcie drogi mlecznej – data
Aktualizowany kalendarz powinien być na głównej stronie podkreślony i zaznaczony na czerwono ( a ku pewności powinien jeszcze mrugać)
I tak jak Gosia czekam na krytykę Tongue
Pozdrawiam

Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Judaas   08-09-2015, 19:34
#35
Szkoda Grzesiu. Tęsknię za Twoimi ustawkami bo dzięki nim wzmocnilem się. Zrobiłeś mi apetyt na powrót Twoich ustawek i nagle lipa. Pamiętam gdy wrzucałeś pierwsze poniedziałki to przyjeżdżało max 5 osób. Po kilku ustawkach byl już tłum. Były to lajty, których tak brak. Szkoda. Ostatnio jeżdżę sam bo ruszam jak mam wolną chwilę. Nawet o 10 w nocy. Jednak widzę że jest popyt i może jakieś szosy zarzucę.
Strony (4):    1 2 3 4
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.