Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto chce ustawek na tygodniu popołudniami?
#1
Jak w temacie, jestem ciekaw ile osób chce żeby były regularne ustawki, zgłaszane na forum i ile osób by jeździło. Proszę o zostawienie komentarza z informacją Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Powrót do "starych, dobrych czasów"? ja chcę a właściwie to chciałabym, tylko u mnie to rożnie z czasem jest, bo co z tego, że mam wolne jak za moment coś wyskoczy i już nie mam. Jakby się udało zgrać ustawkę z wolnym to chętnie bym się poturlała, z naciskiem na "turlała" Tongue, myślę, że nie jestem jedyna Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#3
Powiem wprost- jak dla mnie pytanie z czapy wzięte.
Po to jest się na forum, żeby jeździć i to jeździć w grupie, w miarę regularnie (na tyle, na ile inne obowiązki, zajęcia itp. pozwalają). Myślę, że jakby ludzie nie chcieli jeździć, to by co do zasady na tym forum nie tkwili ;-)
Ale skoro pojawiło się już takie pytanie- to ja powiem, że bym jeździła. Chociaż i tak jest to trochę spóźnione, bo jakby nie patrzeć dni już coraz krótsze (więc i mniej ludzi będzie), mi zaczyna się nauka do egzaminów, inni lada moment np. wrócą na uczelnie, dodatkowe zajęcia itp.
O ile inne obowiązki będą mi pozwalać, to będę starała się przyjeżdżać ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
KermitOZ napisał(a):jestem ciekaw ile osób chce żeby były regularne ustawki, zgłaszane na forum
Ja myślę, że pytanie jest trochę niewłaściwie sformułowane. Chcieć to pewnie trochę osób chce, ja też chcę, ale co z tego, skoro ostatnimi czasy rzadko mam możliwość, żeby popołudniami wybrać się na rower.
Pytanie powinno brzmieć kto miałby trochę "odwagi" ;-) i mógłby taką ustawkę od czasu do czasu poprowadzić? Bo nie ma co ściemniać - ustawki są cały czas ;-) - tyle że tajne. A skoro dwie, trzy czy cztery osoby są w stanie zgrać się telefonicznie, mailowo czy na fejsie, to co stoi na przeszkodzie, żeby jedna z tych osób wrzuciła wątek na forum i dała możliwość dołączenia innym. Bo przecież nie można na to liczyć, że przez cały czas ustawki będą zakładać te same osoby, co rok czy dwa lata temu.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
damian.s napisał(a):Bo nie ma co ściemniać - ustawki są cały czas ;-) - tyle że tajne.
A niech sobie będą! Przecież każdy ma prawo iść na rower i nie napisać o tym na forum, prawda? Wink

Proszę raczej o zgłoszenie zapotrzebowania, bo co do pozostałych wątków pobocznych to będziemy gadać kiedy indziej Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Grzesiu, nie pytaj, tylko rób ustawki. Jak jesteś w stanie utrzymać w miarę normalne tempo, że nie pogubisz ludzików, to wrzucaj info o ustawkach tutaj i na fejsa (strasznie dużo ludzi nas tam lubi), więc kogoś na pewwno wyhaczysz. Opisz tylko ładnie dokąd ta ustawka, ile km itp., a chętni na pewno przyjadą. Jak widzisz, ludzie tutaj za bardzo nie mogą ;-). Wiem, sam też nie mogę przecież, ale jak tu nie mogą to może obcy będą mogli. I nie zrażaj sie pierwszym niepowodzeniem, kropla drąży skałę ;-)
Chyba, że Twoje pytanie służy czemuś całkowicie innemu, niż chęcią organizowania ustawek ;-). Jakieś badania marketingowe, czy cóś ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Ja po 18 chętnie Smile
Odpowiedz
#8
Uważam, że pytanie powinno być skierowane do Nowych Forumowiczów. Tych bardziej skrytych i nieśmiałych a nie do stałych komentatorów :-P Nie oszukujmy się, przecież stali bywalcy ustawek, wiedzą jak jeżdżą inni i czego oczekują od danej wycieczki. Ja wiem czego mogę się spodziewać po Grześku, Mariuszu czy Gośce :mrgreen: , ale Ci co jeszcze się nie odważyli, lub nie zdążyli do nas dołączyć, tego nie wiedzą :roll: Więc poza swoimi komentarzami, zachęćmy niestałych komentatorów i bywalców do wyrażania swoich opinii.
Odpowiedz
#9
Matko 'Ridża' !!!
ręce i nie wiem co jeszcze mi opadło, jak do zrobienia ustawki potrzeba odwagi??!!
nie wiem jak jest teraz ?? bo nie było mnie dość długo ale jak pamiętam to :
były dłuuugie wieczory i noce w październiku i listopadzie w lesie i gdzie Nas poniosło, był śnieg po pół koła w lutowe popołudnia i wieczory, był kurz i piach w zębach i nikt nie zastanawiał się kto zrobi czy kto ma odwagę ???
Ja, deklaruję,że za kilka dni zacznę organizować ustawki i będę brał w nich udział - jak tylko czas będzie pozwalał
Pozdrawiam ciepło
Odpowiedz
#10
Mariusz-Finch napisał(a):były dłuuugie wieczory i noce w październiku i listopadzie w lesie i gdzie Nas poniosło

teraz rl nie jeździ już nocą (przynajmniej oficjalnie)
tylko przełaj
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości