Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
Yanq   22-09-2015, 23:53
#41
Nie od razu Rzym zbudowano. Trzeba przyznać, że wspólnota rowerowa w lublinie jest w powijakach więc wymaga jeszcze dużo pracy.
Jest dziś dzień w środku tygodnia, może godzina zbyt późna może zbyt wczesna, a może zaraz zajdzie słońce i będzie zimno? Ja nie zgadzam się, że efekt był mizerny. Ok, może przebierańców nie było zbyt wiele ale ludziska przyjechali żeby wspólnie się przejechać (albo o rower zawalczyć) w każdym razie skądś się dowiedzieli i słyszałem wyłącznie pozytywne opinie, deklaracje uczestnictwa w przyszłych imprezach, w masie, odwiedzenia forum... Nadal uważam, że para nie poszła całkowicie w gwizdek 8-) Musimy uczestniczyć w takich wydarzeniach - promować się na nich i pokazywać z jak najlepszej strony (tak jak dziś)
keep smiling :mrgreen:

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Ex Driver   23-09-2015, 00:10
#42
Kolejna edycja ETZT zakończona. Myślę że jeśli chodzi o ogólną liczbę osób nie było tragicznie. Trudno mi wyciągać jakieś wnioski co do obecności członków RL. Mogło by być bardziej pomarańczowo , ale takie jest życie. Kilka fotek ode mnie --- przepraszam za jakość zdjęć "wieczornych" ale mój smartfon nie lubi zmroku. Ogólnie nie było aż tak żle. W/g mnie najbardziej fotogeniczną osóbką była córka Janka. Mam nadzieję że Elizka i Kasia nie wezmą mi tego za złe :-D Szkoda tego Świdnika . Dziękuję za przemiłe towarzystwo i wspólną jazdę :-D

https://goo.gl/photos/Ux42cVUpkAyKa1heA

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Piotr-ek   23-09-2015, 02:55
#43
no to trzecia w nocy - idealny czas na wrzucenie zdjęć

https://plus.google.com/photos/11146259 ... 6693830817
mariox   23-09-2015, 08:46
#44
Rado napisał(a):Aha, jeśli nie zgadzacie się z moją "opinią", to jestem do Waszej dyspozycji - może ktoś będzie chętny do lepszego zarządzania RL-em. Dziękuję.
Skoro twierdzisz, że jestes do naszej dyspozycji to może rusz łaskawie tyłek i odbierz telefon, bo ważną sprawę mam do Ciebie służbową, a Ty kolejny raz nie odbierasz, nasz Dyrektorze Finansowy :-P.
Taka refleksja mała: wiadomym przecież jest, że głównym powodem braku zaangażowania większości osób Stowarzyszonych w cokolwiek (chyba nawet w jeżdżenie rowerem) były wystepujące od jakiegoś czasu nagminnie, skrajnie nieodpowiedzialne i zniechęcające do jakiegokolwiek działania jawne i bezwstydne słodziakowanie i spijanie sobie z dziubków pewnej dobrze Wszystkim znanej grupy. Wiadomym jest, że gdyby nie ta sytuacja, ludzie waliliby do pomocy przy organizacji tej i innych imprez drzwiami, oknami, a nawet odpływami kanalizacyjnymi, zadeptywaliby się w drzwiach a Plac Litewski nie pomieśiłby Wszystkich chętnych do udziału w imprezie, zabrakłoby wręcz superbohaterów jako wzorców do przebrania się.
Gratuluję, że jednak się mimo tak niekorzystnych okoliczności udało i że komuś się mimo wszystko chciało. Dzięki.
No i jeśli ktos nie zauważył, mamy nowy super gadżet reklamowy w postaci flagi na wędce :-). Trochę kosztowało, ale to dzięki Waszym wyjątkowo szybko zapłaconym składkom ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
monika mjm   23-09-2015, 10:01
#45
Dziękujemy ślicznie za wspólny, wesoły i przemily przejazd :-)
Eliza   23-09-2015, 10:24
#46
Dotarłam i ja :-D ratowanie i z(a)bawianie świata trochę jednak trwa :mrgreen:
Dziękuję Wszystkim za obecność i za cudowną zabawę :mrgreen:
Tak sobie myślę, że muszę chyba zaprzestać kontaktowania się z Wami, ponieważ po każdym spotkaniu przybywa mi coraz więcej zmarszczek od śmiechu :roll: chociaż... Krzysia vel Piguła obiecała wstrzyknąć nieco kwasu hialuronowego więc będzie można się śmiać dalej :mrgreen:

P.S. Wielkie gratulacje dla naszego Rebusa joł joł za zgarnięcie głównej nagrody :mrgreen:
tomo   23-09-2015, 12:25
#47
Prawie 20 gigabajtów materiału filmowego Full HD z dwóch kamer sportowych do obrobienia, ślad GPS i trochę pracy:

Zapraszam do obejrzenia klipu z przejazdu:

https://www.youtube.com/watch?v=3oG9hBrRJ10

Dziękuję za wyjątkowo miło spędzony czas!!!

Pozdrawiam
Tomek
Rado   23-09-2015, 19:32
#48
Piotr-ek - super fotki ! Wielkie dzięki :-D
tomo - super filmik ! Wielkie dzięki :-D

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Mariobiker   23-09-2015, 20:55
#49
Eliza napisał(a):P.S. Wielkie gratulacje dla naszego Rebusa joł joł za zgarnięcie głównej nagrody
Dzięki Elizka :-D

Rado napisał(a):Piotr-ek - super fotki ! Wielkie dzięki
tomo - super filmik ! Wielkie dzięki
+1 :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
darist   23-09-2015, 21:00
#50
mariobiker napisał(a):Eliza napisał/a:
P.S. Wielkie gratulacje dla naszego Rebusa joł joł za zgarnięcie głównej nagrody
Dzięki Elizka

Tylko podatek zapłać :-P :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.