Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 16.09 - 22.09
#31
Niedrzwica i okolice także oblepione ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#32
Dziś otrzymałem ulotki ETZT, chętnych do dystrybucji zapraszam na PW.

Jeśli zaś chodzi o akcję "Jeździj rowerem, zostań superbohaterem", to macie już jakieś pomysły ? Uchylcie rąbka tajemnicy ! Ja szczerze się przyznam, że jeszcze nie mam żadnego przebrania ... Undecided

[Obrazek: 2.jpg]
Raczej mało oryginalne ? ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#33
Kolor extra :mrgreen: tylko rama troszkę przyduża :-P

[Obrazek: zdjecie,600,587804,20150919,troszke-za-wysoko.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#34
mariobiker napisał(a):Kolor extra :mrgreen: tylko rama troszkę przyduża :-P
Się czepiasz ... Mariusz ;-)
Dzisiaj na Parking Day było naprawdę SUPER !!! Kto nie był, niech żałuje !
Z RL był Danielw78 oraz Mariobiker - dzięki Panowie za robienie sztucznego tłumu :mrgreen: :-)
No i wsparła nas Ania J. użyczając z Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie http://www.frs.lublin.eu/ mega fajny namiot. DZIĘKI Aniu !
No i jeszcze Radzik wyhaczył: http://www.dziennikwschodni.pl/galeria. ... 167832&f=8
A tu akcja z piątku w ramach ETZT:
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/81 ... ,id,t.html
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#35
ETZT 2015 przeszedł do historii.
O zaangażowaniu całego Stowarzyszenia nie ma sensu pisać, bo chyba każdy/a wie jak to wygląda - zwłaszcza ten/ta, co palcem nie ruszył/a przy pomocy organizacji tej imprezy. A była to doskonała okazja by wypromować RL ...
Podziękowania dla osób, które pomagały przy promowaniu/organizacji ETZT (jest to w zasadzie stała "ekipa", która się angażuje w sprawy RL - kolejność przypadkowa):
Yanq, ExDriver, Katka, Eliza, mariobiker, Lech, Mariox, heni, Ania J., KrzysiekP., ArtiArt, piotr-ek (dzisiaj jako fotograf - dzięki! - czekamy na foto). Jeśli kogoś pominąłem Undecided to bardzo przepraszam.
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE !!! (bo bez Was, to RL pewnie byłby teraz "tworem" tylko wirtualnym)
Aha, jeśli nie zgadzacie się z moją "opinią", to jestem do Waszej dyspozycji - może ktoś będzie chętny do lepszego zarządzania RL-em. Dziękuję.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#36
No było super Dzięki Dorze że jesteście swoją drogo przed domem dwóch typów mnie podrywa na podjeździe helllow :oops:
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#37
Moc była z NAMI ;-) Jak zawsze bawiliśmy się świetnie :mrgreen:
https://picasaweb.google.com/1161054944 ... redirect=1

Ps. Zatarłem się na moim nowym rowerku ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#38
Rado napisał(a):jeśli nie zgadzacie się z moją "opinią", to jestem do Waszej dyspozycji - może ktoś będzie chętny do lepszego zarządzania RL-em. Dziękuję.
Bla, bla, bla... Bracie co to za postawa - przecież było jedwabiście :!:
Kilka moich fotek
Nie liczyłem uczestników ale wstydu nie było, choć towarzystwo zebrało się chyba na 5 minut przed startem. Do Świdnika jakoś daleko chyba było bo nie dojechaliśmy ostatecznie. Za to Świdnik przybył do nas i połączyliśmy siły.
Chcę jeszcze!!!!!!!!!!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#39
Rado napisał(a):Aha, jeśli nie zgadzacie się z moją "opinią", to jestem do Waszej dyspozycji - może ktoś będzie chętny do lepszego zarządzania RL-em.
Łysy :mrgreen: nie pitol :!:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#40
Yanq napisał(a):Bla, bla, bla... Bracie co to za postawa - przecież było jedwabiście :!:
mariobiker napisał(a):Rado napisał/a:
Aha, jeśli nie zgadzacie się z moją "opinią", to jestem do Waszej dyspozycji - może ktoś będzie chętny do lepszego zarządzania RL-em.
Łysy :mrgreen: nie pitol :!:
Panowie, w porównaniu do "nakładów pracy", to efekt jednak był mizerny ... (oczywiście nie obrażając osób, które miały na tyle odwagi i przysłowiowych "jaj" oraz dystansu do siebie, by pokazać, że można się dobrze bawić jeżdżąc rowerem).
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości