Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza dycha do maratonu
#51
Wiatrr napisał(a):No to jak wrażenia po ?
Żyję :mrgreen: Dzięki za doping na trasie.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#52
Byłam, zobaczyłam, przebiegłam ;-)

Dzięki naszym najwierniejszym kibicom! :-P Marzenie, Marcie, Człowiekowi na Rowerze z trąbkami vel Radowi, Adze, Brodatemu Mężczyźnie z Wąwozu vel Arturowi, Markwi, Jankowi i Renacie oraz im dzieciom ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#53
Gratuluję wszystkim, a łatwo nie było ... wiem, bo też przebyłem całą trasę Dychy :mrgreen:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#54
Niesamowita impreza :!: Budząc się dzisiaj o 5 rano i słysząc deszcz za oknem zadałam sobie pytanie. Po kpy? W jakim celu? Ale wbiegając na metę (nota bene z nowa życiówką :mrgreen: ) i widząc Was i słysząc stwierdziłam, że naprawdę było warto :mrgreen:
Dziękuję za doping i .........
Odpowiedz
#55
Ja także dziękuję za wspaniały doping - od razu wracała moc! :mrgreen: Super uczucie, kiedy ktoś zna Cię po imieniu, kiedy najmniej się tego spodziewasz - dziękuję Arturze ( tym bardziej, że przez tą brodę zupełnie Cię nie poznałam Confusedhock: ) :-D
"Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!"
Odpowiedz
#56
Gratulacje dla wszystkich którzy przebiegli tę dychę :!: Jest Was już tyle, że trudno wszystkich zebrać po przekroczeniu mety w jednym miejscu ;-) i dobrze. Dla mnie jednak milszy rower nawet przez kilkaset km niż bieganie na dystansie większym niż 100m :-P
Gdybym jednak kogoś przeoczył na mecie to jeszcze raz SZCZERE GRATULACJE :!:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#57
Mogłem was mocniej nastraszyć pod tę górkę to dopiero byłyby wyniki :-P
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#58
Dzień dobry biegacze, gratulacje dla wszystkich! Piszcie co was NIE boli Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#59
Nie boli nic ...oprócz łydy :-)
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości