Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka 2015/2016
#11
Ja też chętnie... Pogram ;-)
Odpowiedz
#12
Jakas bieganina zaslonila watek, ale juz widze i patrze i widze, ze poki co mamy jeden sklad.
Moge podjechac do 46 i pogadac, tylko czy jest sens?
Wiadomo, Dareczek moze nas ratowac, ale ludzmi z zewnatrz, a chyba nikt nie che zeby nasza Gosie, Renatke, czy Artura bili obcy, prawda?
Nie wiem, moze Damianowi w rogu sali urzadzic kacik mlodego ping-pongisty, a pozniej zabrac pileczke, nie pozostawiajac wyboru w jaka gre ma grac.
Generalnie szkoda tego bedzie, jak nic z tego nie bedzie.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#13
Bart napisał(a):Nie wiem, moze Damianowi w rogu sali urzadzic kacik mlodego ping-pongisty, a pozniej zabrac pileczke, nie pozostawiajac wyboru w jaka gre ma grac.
Bart, jak byłem mały dostałem na gwiazdkę zestaw "Młody ping-pongista", jakbym poszukał to może by się jeszcze gdzieś znalazł w piwnicy. Aha - w zestawie były trzy piłeczki, także ja jestem przygotowany :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#14
damian.s napisał(a):Bart, jak byłem mały dostałem na gwiazdkę zestaw "Młody ping-pongista"
Ojjj, grało się, najgorsze to były piłeczki, tzw. czeszki - twarde jak diabli, nie dało się nimi grać ...
No i żeby nie było OT - potwierdzam zdanie mojego przyjaciela od bidonu - siatkówka jest dla dziewczyn :lol:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
Grałbym jak by był skład :-P
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#16
Widzę, że temat nie ruszył za bardzo z miejsca. Nawet spróbowałbym coś organizować, ale dla tak małej liczby osób nie ma to sensu. Chyba, że się namyślicie 8-)
Gosiu - wybacz, że ratując czasem skład przyprowadzałem osoby grające tak nie inaczej, ale nie moja wina, że mam takich znajomych :evil: A reszta pytanych grać nie chciała :lol:
Co do dnia tygodnia - mi pasuje wtorek i środa. Niestety w poniedziałki i czwartki mam treningi, a w piątek i tak gram :-D
W drogę!
Odpowiedz
#17
też dodam tylko swoją opinię - siatkówka jest dla dziewczyn Smile
Odpowiedz
#18
sztru napisał(a):też dodam tylko swoją opinię - siatkówka jest dla dziewczyn Smile

Tja, też tak myślę ;-)

Więc stoimy na tym, że jak na razie nic nie będzie? :-|
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#19
Tak tak..
http://screenshooter.net/102645253/icbbfyc
(zdjęcie: Miszcze Polski 2014)

Szkoda, że tak słabo to wygląda, drodzy Forumowicze..
W drogę!
Odpowiedz
#20
Darku, a może jednak?? Chętni:
1. ArtiArt
2. Bart
3. mraugorzata
4. Lech
5. patkos
6. renania
7. damian.s - jeśli się tu wpisał zapewne jest chętny
8. Rado - chce, ale się wstydzi :lol:
9. KrzysiekP
10. sztru - to już było...

Z Kierownikiem 11 osób, mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Ubiegły sezon graliśmy z zaledwie kilkoma osobami z forum RL. Może więc coś z tego będzie :?:
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości