Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znalazłem rower Ktm
#1
Witam.
Wiem że Lublin to spore miasto i nie każdy każdego zna, ale kilka dni temu zauważyłem przypięty rower do znaku drogowego przy przystanku fantastyczna. Jest to rower trekingowy czyt. bagażnik, błotniki, siodełko turystyczne marki KROSS TRANS PACIFIC i o ile pamięć mnie nie myli koloru czarnego. W tylnym kole nie ma powietrza i widać na oponach ślady po deszczu tak jakby błoto, co świadczy o tym że nikt go nie ruszał. Powiadomiłem policję o tym ale pani stwierdziła że to że stoi tak przypięty już kilka dni do znaku przy ulicy o niczym nie świadczy i że jeśli będą mieli wolny patrol to podjadą. Pomyślałem że może to być rower jakiejś starszej osoby która zasłabła i zabrał ją ambulans a ratownicy rower o tak przypięli, albo ktoś pijany zgubił ale jakby wtedy go przypiął. Nie piszę o tym na spotted bo tylko złodziejom podam go na tacy. Pozdrawiam i mam nadzieję że właściciel się znajdzie. Jutro postaram się zrobić zdjęcie.
Odpowiedz
#2
Ja zawsze trekinga authora widzę na Dzaszyńskiego przypiętego do znaka. Pozdrawiam właściciela.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości