Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Francuski Tydzień Społeczny 18-23 listopad 2009 PARYŻ
#11
Pogromca z Lbn napisał(a):A jak to ogólnie wygląda? Ile trwają te obrady nocleg etc?

Tu masz FULL PROGRAMME :-D
http://www.ssf-fr.org/56_p_13229/friday ... -20nd.html
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Rowerowy Lublin już jest w Paryżu Big Grin

Wczoraj byliśmy już na krótkiej wycieczce m.in przy Notre Dame i Sorbonie, dziś wieczorem zamierzamy objechać wszystkie zaplanowane miejsca, zobaczymy jak wyjdzie Big Grin

RL-Paryż
RL-Paryż

Większość fotek jest w aparacie Barta, ale nie wziął kabla, więc wrzucam co mam u siebie Smile A teraz idziemy słuchać Żabek Big Grin

Pozdrawiamy
Bart i Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
ehh..to się nazywa uzależnienie rowerowe ;P
A czy jakieś Żabki przyjęły Was na nocleg z Waszymi pięknymi maszynami, czy zadomowiliście się pod którymś pięknym mostem w Paryżu? Wink bo jeszcze nie dotarły do mnie info... Wink
orientuj...
Odpowiedz
#14
Była niezła zamota z kwaterami, bo jak już było wszystko ustalone to przyszła jakaś Francuzka od tej konferencji i zaczęła wszystko zmieniać :| Ale w sumie jest git Smile Szkoda, że nie wzięliśmy ze sobą żadnego gpsa, żeby tracka zrzucić, no ale mówi się trudno Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek & Bart
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
W razie problemów z noclegiem, od 1 do 4 rano metro ma przerwę :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#16
Zapraszam na główną, jest już relacja i fotki Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
Jestem juz po lekturze opisu na głównej i po prześledzeniu galerii. REWELA.
Jak powiem, że mi dech momentami zaparło to nie skłamię. Super panowie. Ale i wielkie brawa dla Ciebie Monika. Inicjatywa mega :-D
Odpowiedz
#18
Bart - na każdym zdjęciu masz minę jakbyś komuś chciał przypie*dolić. :mrgreen:
Odpowiedz
#19
maYkel napisał(a):Bart - na każdym zdjęciu masz minę jakbyś komuś chciał przypie*dolić. :mrgreen:
Przyjmijmy oficjalnie że... tylko tak Ci się wydaje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości