Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25-09-2015 godz. 18:00 pl. litewski
#1
Już w najbliższy piątek comiesięczne wydarzenie dla wszystkich lubelskich cyklistów czyli wspólny przejazd przez miasto zaznaczający obecność rowerzystów w miejskiej przestrzeni.
Tym razem Masa ma dostać nieco świeżości.
Temat przewodni najbliższej Masy to "Powitanie lubelskich żaków" ponieważ ta jakże liczna i ważna społeczność już za kilka dni wraca do naszego miasta ;-) Trasa poprowadzi w okolice największych lubelskich uczelni. Dystans do pokonania dla każdego. O tempo też się nie martwcie, śmiało można wziąć nawet kogoś kto na co dzień nie jeździ rowerem lub nieletnich członków rodzin ;-) . Chcemy pokazać Wam, że po lubelskich ulicach da się bezpiecznie, sprawnie poruszać.

Używajmy dzwonków, gwizdków, kołatek czy innych kibicówek żeby zwracać na siebie uwagę :-P

Oczywiście Masa to również okazja do spotkań, zawierania nowych znajomości i znajdowania towarzystwa do wyjazdów, pogadania w szerokim temacie "rowerów" (będą ludzie których można śmiało o wszystko pytać) i nie tylko.
Miłej zabawy :-D
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#2
Żałuję, że mnie akurat na tej Masie nie będzie, gdyż może (i mocno w to wierzę) będzie to Masa "przełomowa" w historii lubelskich Mas Krytycznych. Przybywajcie !
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Dostałem od Janka kamizelki, woke-toke i zabiorę je na MK. Tak więc łączność mamy zapewnioną a w kamizelki ubierzemy prowadzących. Może ktoś jest chętny bo ja chłopok ze wsi i pewnie się gdzieś zgubię ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Info zapodane na stronę główną: http://rowerowylublin.org/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
[Obrazek: MK_wrzesien_maly.jpg]
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#6
Rado napisał(a):będzie to Masa "przełomowa" w historii lubelskich Mas Krytycznych.
Się wie! Smile
Odpowiedz
#7
No i chyba mocno mokra , kurcze Sad

http://www.twojapogoda.pl/polska/lubels ... n/16dniowa
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
0,1mm/1h to ledwo mżawka która będzie albo nie będzie. Nie ma się co bać, na Masę zawsze jest dobra pogoda ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#9
Wygląda na to, że będzie padać. Szkoda mi jednak odpuścić MK więc mam koncepcję zastosowania metody zrównoważonego transportu Smile. Z Felina dojadę czymś suchym tj. samochodem albo komunikacją publiczną, a trasę MK przejadę rowerem miejskim.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#10
tomo napisał(a):Szkoda mi jednak odpuścić MK więc mam koncepcję zastosowania metody zrównoważonego transportu Smile. Z Felina dojadę czymś suchym tj. samochodem albo komunikacją publiczną, a trasę MK przejadę rowerem miejskim
I to jest postępowanie godne naśladowania :-D
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości