Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25-09-2015 godz. 18:00 pl. litewski
#31
Bart napisał(a):Moze ktos podrzucic ile osob bylo na masie?

Wydaje mi się, że ostateczna liczba to 12 osób i nie bójmy się tego powiedzieć, że jest to wynik zastraszająco niski jak na 350 tysięczne miasto. Podejrzewam, że wszyscy staramy się go przemilczeć bo czujemy lekkie zażenowanie ale to trzeba powiedzieć, choćby po to by zmotywować siebie i innych do działań mogących promować Masę Krytyczną.

Watro zauważyć, że mimo złej pogody wynik tak drastycznie nie odbiegał od Masy sierpniowej, gdy przy przepięknej, letniej aurze, pod Ratusz dojechało 17 rowerzystów. Myślę, że tym razem prognozy pogody, wcześniejszy deszcz zrobiły swoje. Sam się łamałem jednak za wszelka cenę nie chciałem odpuścić (stąd choćby ten mój rower miejski za całe 4 zł).

Najjaśniejszym punktem wrześniowej MK była obecność paru młodych chłopaków, którzy na Masę przyjechali po raz pierwszy. Może to oznaczać, że mimo fatalnych prognoz pogody jednak kogoś udało się przyciągnąć.

Czas planować kolejne.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#32
Bart napisał(a):Koledzy? To nie temat o bieganinie, halo?

Moze ktos podrzucic ile osob bylo na masie?
Kolego ?czy odpowiedz kolegi tomo zadowala Cię?Wątek o bieganinie spowodowany był troską o rowerowanie,to chyba oczywiste?Ponadto upraszam kolegę o niekonstruowanie miotacza ognia , to niebezpieczna zabawa,tak samo jak próbowanie go przez okno w kuchni.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#33
JuraS napisał(a):Widzę Cię ,Przemku i widzę szacowne grono z Twojego kółka zainteresowań.Czy wszyscy już

sprzedali rowery :

https://www.facebook.com/...?type=3&theater
Zapewniam Cię Jureczku, że nikt z tego grona nie sprzedał roweru :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#34
mariobiker napisał(a):Zapewniam Cię Jureczku, że nikt z tego grona nie sprzedał roweru :mrgreen:
Powiedział to ten, co kalendarz imprez biegowych ma rozpisany gęściej niż imprez rowerowych :-P I to na pół roku do przodu :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#35
damian.s napisał(a):
mariobiker napisał(a):Zapewniam Cię Jureczku, że nikt z tego grona nie sprzedał roweru :mrgreen:
Powiedział to ten, co kalendarz imprez biegowych ma rozpisany gęściej niż imprez rowerowych :-P I to na pół roku do przodu :-P
Poniekąd rozumiem koleżankę radzik i kolegów mariobikera i Damiana,rowerem to trzeba jechać i jechać,czasem nawet dzień cały albo i dwa,a po biegu trwającym kilkadziesiąt minut można spokojnie udać się na uzupełnienie izotoników .I można to robić dzień cały albo i dwa :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#36
Ja mimo wszystko gratuluję!
Film jest bombowy!
Dzięki, że w kilka osób ogarnęliście tę Masę!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#37
Ostatnio dosyć dużo rozmyślałem nad instytucją Masy Krytycznej. Obserwuję to od dawna i doszedłem do wniosku że coraz trudniej będzie zebrać większą grupę uczestników w piątek na 18.00 . Dlaczego ? -- bo zmieniają się czasy, zmieniają się godziny pracy ludzi idące za zachodnim trendem pracowania nawet do godz 18.00 . Mało kto żeby nawet chciał przyjechać na Masę nie zdąży dotrzeć do domu z zapasem czasu na przebranie się i dojazd na miejsce startu. Ale piątek jak prawie wszyscy określają go jako piątuś, piątunio jest tym "przedsionkiem " do weekendu. Do czego zmierzam-- a może przenieść Masę na sobotę , na godz. --no 14.00 W sobotę o wiele więcej ludzi ma już wolne i zastanawia się co by tu zrobić. Może tu tkwi klucz do większej frekfencji na imprezie. Jest weekend, jest czas, można spokojnie i miło spędzić czas.
To tylko takie moje lużne przemyślenia.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#38
Ex Driver, święte słowa od dwóch lat wybieram się na masę ale jeszcze mi się nie udało Sad. Co do soboty to godzina 14 wydaje mi się również nie trafiona bo sądzę że większość z nas w sobotę nadrabia stracony na tygodniu czas i odprcowywują w domu Smile. A może masę przenieść na niedzielę na 18 ?
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#39
Kochani, dorabiacie teorię. :-P Ludzie nie jeżdżą na masy bo coraz mniej chce jeździć niezgodnie z przepisami. Mówię Wam, że gdyby masa była uzgodniona z Policją i miała jakiś temat, ale konkretny, historyczny to przyjechałoby mnóstwo ludzi. Jak Bóg da zrobię w przyszłym roku przejazd upamiętniający Powstanie Warszawskie. Wcześniej w marcu jest dzień Żołnierzy Wyklętych. To są wydarzenia warte zaznaczenia, a nie, z całym szacunkiem, powrót żaków do Lublina. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#40
Ale to nie jest termin wymyślony przez RL.
Jest historia i są tradycje.
To trochę tak, jakby Wigilię przenieść na sobotę lub niedzielę bo czasami wypada w dzień roboczy :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości