Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rajd "Rowerem po gminie Bychawa" - 4 października
#1
Jeśli nie macie pomysłów na rowerowe spędzenie niedzieli (04.10), to wpadajcie na rajd do Bychawy: 10.45, parking przy UM Bychawa:

"Po raz kolejny zapraszamy miłośników turystyki rowerowej na gościnne szosy, drogi i dróżki gminy Bychawa. Tym razem nie będzie to tylko dolina rzeki Kosarzewki, ale prawie cały obszar gminy Bychawa.

Mapa rajdu pod linkiem na stronie: http://www.bychawa.pl/dla-turystow/2100 ... minie.html

Spotkamy się tradycyjnie pod Urzędem Miejskim w Bychawie w dn. 4 października 2015. Start o godz. 11.00 z Bychawy. Po gości z Lublina wyślemy delegację powitalną Smile Będzie na Was czekać około godziny 10.00 na moście na Bystrzycy (tym przy drodze Osmolice – Iżyce – Bychawa) > patrz punkt na mapie.

Do wyboru mamy dwie pętelki: Północ lub Południe, obie z miastem Bychawa w centrum.

Północ (26 km). Grupa Moniki pojedzie szlakiem Doliną Kosarzewki (przez Wolę Dużą i Skawinek) do Romanowa Tam mało znanym skrótem przez Biesiadki dostanie się do Kolonii Olszowiec. Później będzie dość stromy podjazd, ale w nagrodę będzie na nas czekał najpiękniejszy i najwyższy punkt widokowy w gminie – Góra Kamienna. Potem z pieca na łeb do Osowy i dalej jazda przez Kolonię. Potem w Osowie jazda po dobrym szutrze przez Wierciszów do Bychawki. Do Bychawy powrót szlakiem rowerowym koło zagrody młynarskiej, lub przez Zdrapy. Przy bychawskich ruinach podwieczorek dla strudzonych – pierogi i ognisko. O 16.00 rozstrzygnięcie konkursu na najlepszego selfiacza z roweru (uwaga! z pięknymi nagrodami).

Drugi wariant, nieco dłuży – Południe (29 km) poprowadzi, jak sama nazwa wskazuje, południową częścią naszej gminy. Początek rajdu jest dla obu grup jest wspólny – pojedziemy szlakiem doliną Kosarzewki. Potem w Skawinku rozstaniemy się i drużyna ruszy z Markiem do Zaraszowa. W Kolonii zatrzyma się, by obejrzeć cmentarz z I wojny, a potem pojedzie hen w pole. Kopanina, Marynki, Wola Gałęzowska, Gałęzów. Gdyby tego było niektórym mało, przewodnik planuje skręt w lewo i zwiedzanie południowo-zachodniej części gminy: Gałęzów-Kolonia Pierwsza, Gałęzów-Kolonia Druga, kawałek strzyżewickich Kiełczewic i powrót do Bychawy – albo przez Łęczycę, albo Leśniczówkę. Obie trasy piękne i z górki! Drużyna Marka spotka się z drużyną Moniki przy ruinach pałacu. Tam, program jak wyżej
".

Szczegóły: http://www.bychawa.pl/dla-turystow/2100 ... minie.html
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Ktoś się wybiera :?:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
ogólnie to chyba link nie działa Smile
Odpowiedz
#4
kofi napisał(a):ogólnie to chyba link nie działa Smile
Dziwne, u mnie działa.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
ok teraz i u mnie zadziałało ale wczoraj wieczorem i dziś jakoś nie działo i u mnie i u znajomego ale jest już ok Smile i jak ktoś się wybiera?:>
Odpowiedz
#6
kofi napisał(a):i jak ktoś się wybiera?:>
Pewnie się skuszę z Niedrzwicy to rzut beretem ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
Może i ja będę
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#8
Jeżeli nie będzie padało i będzie w miarę ciepło to ja także się wybieram
Odpowiedz
#9
Ja chyba też
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#10
To o ktorej i gdzie sie spotkamy w Lublinie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości