Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08/10/15 godz. 9:30 parking przy Bosmanie
#1
W czwartek mam zamiar objechać Lublin, jeśli ktoś też ma dzień wolny na tygodniu to zapraszam. trasa mniej więcej taka:
https://www.endomondo.com/routes/606165072
Trasa wg mojego rozeznania to 97% asfalt lub kostka. Średnie tempo planuje rekreacyjne (max20km/h), żeby się nie okazało że w połowie drogi nie będę miał już siły, przerwa jedna lub dwie. Jeśli są chętni to zapraszam
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#2
nie ma mnie w Lublinie, ale będę chciał mniej więcej coś takiego zrobić w niedzielę jak nie będzie deszczu więc chętnie przeczytam wrażenia. tam chyba na trasie Tereszyn Marynin chyba jest jakiś mały objazd
Odpowiedz
#3
sztru napisał(a):tam chyba na trasie Tereszyn Marynin chyba jest jakiś mały objazd

Nie ma przejazdu bezpośrednio od DK19 do Tereszyna (jadąc od strony Stasina i wiaduktu nad torami).
Fragment na trasie Huberta jest przejezdny (przejezdna też już jest szosa przez Marynin).
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#4
Dzięki za fajną ustawkę (pomijając ten % terenu :-P )
Mam nadzieje że ja i wiatr zbyt mocno Cię nie skatowaliśmy :mrgreen:
TRASA
„Naprawdę nie możemy wiedzieć, czy nie przebywamy teraz w domu wariatów.”
Odpowiedz
#5
Dobrze było, to że nogi trochę bolą to nic bo zrobiłem nowy rekord w kilometrach za jednym razem - a za sukces trzeba zapłacić. Gdyby nie wietrzna pogoda to by było super. Dzięki za wspólne kręcenie.
Info dla tych co się wybierają na trasę: 25-26km przejazd przez budowę obwodnicy - jazda po betonach, 39-40km ul. Brzozowa - droga gruntowa, 73-74km w Wilczopolu droga gruntowa zmieniła sie w piaszczystą więc zmieniliśmy trochę trasę, żeby był tylko asfalt. Pozostała część trasy to asfalt
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości