Strony (2):    1 2
KrzysiekP   10-10-2015, 10:12
#11
Jak turystycznie to i ja będę

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
ArtiArt   10-10-2015, 10:23
#12
KrzysiekP napisał(a):Jak turystycznie to i ja będę

To pamiętaj o gadżetach turystycznych :-P

Pozdrawiam
ArtiArt
Karola   10-10-2015, 20:03
#13
Wpychania rowerów na dzisiejsze górki nie było ale był za to urwany łańcuch jak na góry przystało no i cudne widoki jak to w górach :mrgreen: Nam wyszło 75km ale nasza trasa została skrócona bo z Bychawy razem z KrzychemCM już prosto bez kombinowania wróciliśmy do domu.
Mam nadzieję, że grzaniec pomoże żeby się nie rozchorować bo ja przemarzłam do szpiku kości.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
krzychu.c.m   10-10-2015, 20:35
#14
Dzięki serdeczne całej ekipie, która w ten piękny słoneczny poranek popedałowała przez lubelskie górki. Artur dzięki za nawigację :-P

Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
ArtiArt   10-10-2015, 21:01
#15
Moi mili,
Wielki to zaszczyt i przyjemność robić za pilota na Karoli ustawce. Wprawdzie na końcu Karola nas zgubiła i przyjechaliśmy we 3 opłotkami ale i tak warto było.
Pogoda wymarzona ale trochę zimno. Jako że ustawka była po górach to i po przyjeździe góralska herbata z "prądem" przywróciła moją normalną temperaturę.

FOTY

TRASA

Pozdrawiam
ArtiArt
KrzysiekP   11-10-2015, 13:31
#16
Dzięki za wspólne kręcenie
p.s świnka pepa była za słodka :-|

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.