Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[31-05] Skandia Nałęczów
#1
http://www.skandiamaraton.pl/zasady.asp


może montujemy jakąś ekipę?
pierdole przeciętność... (:
Odpowiedz
#2
ja już jadę w 100 % Wink
Odpowiedz
#3
Ja też jadę wystartować swoim niezawodnym XC maszyną (czyt. ROMETEM). To będzie mój trzeci start w Skandii, która odbywa się w Nałęczowie ;-)

Pozdrawiam,
Piotrek.
Odpowiedz
#4
U mnie słabo z kaskiem zawsze brakuje na niego kasy, ale myślę że sobie sprawię do końca maja. ja bym preferował Mini 30 km, Medio 60 km dystans.
Piotrek.
Odpowiedz
#5
Piotrze ja za cztery dychy kupiłem taki lamerski kask i funkcję spełnia Smile Ja jadę MINI, bo na MEDIO za późno się zorientowałem z wpłatami. Teraz drożej Cry

Pozdrawiam,
Piotrek.
Odpowiedz
#6
Ja również 3. raz i 3. raz mini Smile Medio by mi się znudziło, poza tym wolę cisnąć krócej, ale solidniej Big Grin
Odpowiedz
#7
Kuczy Ty to wymiatasz na tej Skandii. Nie ma co, jesteś poza moim zasięgiem. Gdybym milion kilometrów przejechał to i tak nigdy Cie nie dogonię ;-)

Pozdrawiam,
Piotrek.
Odpowiedz
#8
Ho ho ho tu nie rób ze mnie kozaka jakiegoś, bo będzie wstyd, bo formy to ni huhu... ;P
No wypadało by w tym roku wejść na poziom miejsca 3X Tongue Rok temu trafił się skurcz no i nie wyszło, może teraz...
Odpowiedz
#9
Chłopaki dawajcie na Medio Wink musi ktoś mnie ciagnac za soba;P
Odpowiedz
#10
velverne16 Chętnie pocisnął bym MEDIO, ale wiesz z kasą u mnie cienko teraz, także jak mi co nieco zasponsorujesz to się stawie na MEDIO. :mrgreen:

Pozdrawiam,
Piotrek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości