Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[31-05] Skandia Nałęczów
#31
No porcupine, prosiłbym Cię o opis tej trasy na PM bo będę startował pierwszy raz i nie wiem na co i gdzie uważać ,a nie znam trasy i nie chciałbym zaliczyć nie ciekawych wpadek.
Odpowiedz
#32
No mi ostatnio koła szalały po błocie, chociaż nie tak jak kumpla Geaxy. A tereny były płaskie (las północny dla Świdnika) głównie jazda przez koleiny. Oprócz błota martwi mnie podjazd po mokrym bruku. Tu z pewnością się Crossmarki wyłożą. Z drugiej strony mam tylko ciężkie opony do enduro z nie najświeższym już bieżnikiem.
Odpowiedz
#33
Witajcie

Ja jednak jutro na 90% jadę w Skandii Smile Za chwilę będę się rejestrował. Jeśli też macie zamiar jutro tam wystartować to proponuję, żebyśmy wspólnie wpisali team:

www.RowerowyLublin.org - z uwzględnieniem wielkości liter Smile

Ja jadę najdłuższy dystans, do zobaczenia na starcie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#34
Jak dla mnie to RowerowyLublin.org by wystarczyło... Wink A sam nie wiem czy pojadę... Że tak powiem ten deszcz mnie mocno wybija z uderzenia :/
Odpowiedz
#35
Dużo temaów na Skandii ma z przodu "www", więc też tak wpisałem, żeby łatwiej było rozpoznać, że jest stronka Smile

Nie marudź z tym deszczem, jest błotko - jest zabawa Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#36
Ja już się zarejestrowałem więc niestety nie wpiszę teamu.
Dalej myślę nad oponami i niestety musiałem licznik oddać do serwisu. Dziś jeszcze trzeba napęd wymyć żeby przynajmniej na początku jakoś pracował.
Czym jedziecie do Nałęczowa? Macie już numery startowe itd?
Odpowiedz
#37
Przypadkiem i tak jeszcze raz nie będzie trzeba wypełniać i tak wszystkiego na miejscu? Bo przez poprzednie 2 lata to jakoś tak wychodziło, że i tak papierek trzeba było wypełnić na miejscu... Tongue
Odpowiedz
#38
Ja już się zarejestrowałem na stronce Skandii z tydzień temu więc odpadaWink ale mogę przy odbieraniu startowego numeru + chipa wpisać jeżeli chcesz Grzesiu ?;] Kuba, ja jadę samochodem z znajomym aa numer startowy odbiera się w Biurze Zawodów tuż przed startemWink
Odpowiedz
#39
No jasne, że dopisz Smile

Ja pewnie pojadę dziś wieczorem do wujka, który mieszka z 10 km k. Nałęczowa, więc nie będę musiał 30 km dygać z rana Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#40
Ja samochodzikiem o 8.30 wyjeżdzam z czubów na legaluWink samochody na uczepce na daszku i na 9 jestem biorę chipa numerek i czekam ;>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości