Strony (2): 1 2   
nietutejszy   12-10-2015, 17:05
#1
Ano jak w temacie.
Sznurek do komunikatu na stronie PGR:
www.rowerowyparczew.pl/

I linka do projektowanej trasy dnia pierwszego:

www.ridewithgps.com/routes/10759897

Ale żeby było ciekawiej(?) planuję około 7.00 w sobotę wyruszyć na dwóch kółkach przez las zawieprzycki i Ostrów aby spotkać się z peletonem pod cmentarzem prawosławnym w Uhninie (jeden z przystanków przeze mnie na PGRze wymuszonych niejako).
Jako że liczba miejsc ograniczona zgłosić trzeba się wcześniej pod numer podany w komunikacie.

Jeżeli aura będzie wybitnie niesprzyjająca impreza zostanie przesunięta o tydzień.

W niedzielę z kolei planuję urwać się z Pohulanki i poturlać przez kozłowieckie lasy dodom.

W imieniu swoim i PGRu zapraszam.

Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
cwietek3   12-10-2015, 19:18
#2
Nic dodać, nic ująć. I nie sprawdzajmy teraz pogody. OK Smile

Zapraszamy!
Jurek S   12-10-2015, 22:39
#3
Kochani, ale to jakaś porażka ;-) Doczytałem, że bagaże wozicie. To juz lekka przesada. Następnym razem to chyba uczestników będziecie podwozić :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
nietutejszy   12-10-2015, 22:42
#4
Jakie bagaże na jeden nocleg można wozić? Znaczy można to i wielkie walizy ale ja wolę na lekkoSmile.

Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Jurek S   12-10-2015, 22:44
#5
Chcesz czy nie chcesz transport masz wliczony :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
nietutejszy   12-10-2015, 22:47
#6
Ojtamojtam. 5 plnów - najwyżej integracja będzie mniej obfita.

Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Mariobiker   12-10-2015, 23:23
#7
nietutejszy napisał(a):Jeżeli aura będzie wybitnie niesprzyjająca impreza zostanie przesunięta o tydzień.
Organizator mógł troszkę pokombinować z terminem, Parczew i Łęczną nie dzieli ocean więc można było pokusić się zorganizowanie imprez tydzień po tygodniu.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
nietutejszy   13-10-2015, 07:32
#8
Zdaję sobie sprawy ze zbitki terminów. Nawet przez chwilę zastanawiałem się czy nie pokombinować tak, żeby wracając przyłączyć się do łęczyńskiej imprezy (chociaż organizatorem TdLP nie jestem - raczej "samozwańczym konsultantem"). Niemniej trochę późno termin rajdu ŁnR w tym roku został podany (albo późno ja do niego dotarłem) jak na z takim (ocena oparta na ubiegłorocznej edycji) rozmachem organizowaną imprezę.
Myślę, że nie powinniśmy jednak traktować obu wydarzeń jako konkurencyjne. W końcu tegoroczny TdLP ma być raczej kameralny. Poza tym myślę, że organizator nie odmówi komuś kto chciałby przyjechać tylko na sobotni fragment Touru a w niedzielę poturlać z Łęcznej. Kwestia dogadania z Grześkiem - nr tel. podał.

Pozdrawiam.

Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Jurek S   13-10-2015, 07:41
#9
W ostatnich czasach namnożyło się duzo różnych inicjatyw rowerowych i dobrze. Będzie to skutkowało tym, że nie zawsze uda się uniknąć nakładania terminów.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
nietutejszy   13-10-2015, 09:42
#10
No tak. My tutaj gadamy, a ja dopiero teraz się obejrzałem, że wrzuciłem temat do działu "Wycieczki jednodniowe" - chyba zbyt dużo rozpraszaczy na głowie ostatnimi dniamiSad. Przepraszam za zamieszanie.

Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.