Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.10 Warszawa - Trening z Rafałem Majką
#1
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to jadę jutro na trening z Rafałem Majką do WWA. Pociąg jest 5;00 lub 6;25 - do ustalenia. Szosa - 60km śr ok 30, chyba że Rafał nie będzie dawał rady i trzeba bedzie zwalniac/czekać :p
Odpowiedz
#2
SOSEN napisał(a):Szosa - 60km śr ok 30, chyba że Rafał nie będzie dawał rady i trzeba bedzie zwalniac/czekać :p
Sądzę, że odpadnie góra po 30-40 kilometrach :lol:
Życzę udanej wycieczki.
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#3
dzieki, ale myslalem ze akurat Ty sie nie przestraszysz i napiszesz "chetny na wyjazd!!!" a tu taka lipa :p
Odpowiedz
#4
Bardzo chętnie bym się wybrał na taką wycieczkę ale im więcej obowiązków tym mniej czasu wolnego dla siebie :-(
Trochę późno też podrzuciłeś temat. Jednak wyprawa do stolicy to nie wyjazd nad zalew.
Może kiedyś jeszcze uda się na jakiś trening z gwiazdą wyskoczyć? I może będzie to ktoś zupełnie nowy?
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#5
majac mnie "pod reka" nie trzeba szukac innych gwiazd Big Grin daj znac a poszukam wolnego terminu w kalendarzu Big Grin
Odpowiedz
#6
Ok Confusedhock: , będę pamiętał :-P
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#7
SOSEN napisał(a):Szosa - 60km śr ok 30,
Wydaje mi się, że to nie ten dział. :-P A może już tak czasy się zmieniły i nie nadążam? Confusedhock:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Jurku masz rację to nie ten dział Smile Proszę o przeniesienie do innego działu
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#9
Jurek S napisał(a):Wydaje mi się, że to nie ten dział.
No jak nie ten jak ten :mrgreen: :
SOSEN napisał(a):jadę jutro na trening z Rafałem Majką do WWA. Pociąg jest 5;00 lub 6;25 - do ustalenia. Szosa-60 km ,Rafał nie będzie dawał rady i trzeba bedzie zwalniac/czekać :p
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#10
SOSEN napisał(a):jadę jutro na trening z Rafałem Majką
No i jak Ci poszło :?: zatarłeś Rafała ;-) czy sprowadził Cię na ziemię :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości