Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.10.2015, godz.8.00, LKJ, Batorz
#11
Jestem za niedzielą :-)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#12
ArtiArt napisał(a):Jestem za niedzielą :-)
Poczekajmy jeszcze do południa. Ale wygląda na to, że sobota będzie lepsza. :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Po paru telefonicznych konsultacjach ;-) podjąłem decyzję, że jednak pojedziemy w niedzielę. W sobotę ciągle zapowiadają jakieś drobne opady, a niedzielę ma błysnąć nawet słoneczko. A tak naprawdę wszystko się okaże. Pamiętajcie o zmianie czasu. Będzie łatwiej wstać. Na wszelki wypadek wziąć lampki bo wcześniej będzie się ściemniać. Miejsce i godzina bez zmian.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
A ja sobie dzień wolny załatwiłem w sobota i co? I liapa Undecided Smaku mi tylko narobiłeś Jurku ....
Odpowiedz
#15
Judaas napisał(a):A ja sobie dzień wolny załatwiłem w sobota i co? I liapa Undecided Smaku mi tylko narobiłeś Jurku ....
No tak, ale gdzie był Twój wpis? :-P Obyśmy i w sobotę i niedzielę mieli dobrą pogodę do jazdy. :-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Pogoda dobra była. Trasa, pomimo momentami fatalnego asfaltu, bardzo przyjemna. Niestety w okolicach Batorza zaczął wiać wiatr prosto w twarz tak silny, że ledwo jechałem. Generalnie dawno się tak nie spocilem na asfalcie. Udanego wypadu życzę wam, wiatru w plecy i ognia pod nogą.
Odpowiedz
#17
Jurek S napisał(a):zjechać asfaltem równym jak stół z pręd. bez kręcenia 70km/h Confusedhock:
Myślałem, że uda mi się poprawić tegoroczne V-max a tu klops, niestety Undecided miłego kręcenia życzę :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
mariobiker napisał(a):Myślałem, że uda mi się poprawić tegoroczne V-max a tu klops, niestety Undecided miłego kręcenia życzę :-D
Ale zrobił niespodziankę, przywitał się z nami na LKJ i pokręcił razem do Osmolic :-D

Wyjazd mega udany. Na razie tyle, idę się ogarnąć. :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Pogoda wam sprzyjała :-D
Odpowiedz
#20
Dzięki za wyjazd. Jestem ujechany. Zacier na maksa. Mi wyszło 123,5. Górka przereklamowana jedyne 65 km/h. Zdjęcia wieczorem cześć wrzucona na fb.
Gratulacje dla Darka który zrobił życiówkę.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości