Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.10.2015, godz.8.00, LKJ, Batorz
#1
Już kiedyś robiłem takie kółeczko. Przyjemna trasa bo jest trochę przewyższeń :-P więc jest gdzie podjechać i zjechać. Ogólnie przyjemne widokowo okolice. A może jeszcze do źródeł Bystrzycy zajrzę więc byłyby taka jesienna edycja. (była już letnia, zimowa)
Całość 115km, ale bez napinki tak, żeby na 17 zdążyć z powrotem.
http://ridewithgps.com/routes/10871638
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Aj Jurku, Jurku - i co narobiłeś? Kuba zastanawiał się nad zrobieniem ustawki w sobotę i teraz znowu ma wymówkę, bo już ktoś inny robi ustawkę ;-) I znowu będziemy czekać nie wiadomo ile, aż Kuba znów zacznie się zastanawiać czy zrobić ustawkę ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
Jurek, pewnie dużo terenu?
Damian, ustawka Jurka jest za długa i o zbyt wczesnej porze, więc Kuba ma nadal szansę na zrobienie czegoś niezależnie od Jurka ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
Kuba miał zrobić biegową ustawkę w sobotę przecież?
Odpowiedz
#5
damian.s napisał(a):Aj Jurku, Jurku - i co narobiłeś? Kuba zastanawiał się nad zrobieniem ustawki w sobotę i teraz znowu ma wymówkę, bo już ktoś inny robi ustawkę
Wydawało mi się, że wziąłem dobrą poprawkę na Kuby zastanawianie się :-P czyli jakaś powiedzmy noworoczna. U Kuby oczywiście :lol:

A po za tym sam nie wiem czy nie pomyliłem forum ;-)
radzik napisał(a):Kuba miał zrobić biegową ustawkę w sobotę przecież?

Cytat:Jurek, pewnie dużo terenu?
Skłamałbym gdybym powiedział, że sama szosa. Chociaż generalnie tak. Tylko w jednym miejscu, tam gdzie jest taka pętelka w okolicach Batorza, chcę wjechać na górkę, żeby później zjechać asfaltem równym jak stół z pręd. bez kręcenia 70km/h Confusedhock:
O ile nie pomyliłem tego miejsca. Ale Grzesiek coś powinien wiedzieć na ten temat bo tam jest chyba jakiś specjalny odcinek na Stravie.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Tak, będziecie wjeżdżać po kiepskim asfalcie, ale zjazd po równiutkim asfalcie, bardzo przyjemny Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Jurek mam chęć. Jak się wszystko poskłada do będę. Dam znać jeszcze przed samą ustawką.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#8
Mówicie 70 km/h Undecided Sprawdzę czy mam dobrze koła dokręcone i jak będzie dobra pogoda to zaliczę ten zjazd :mrgreen:
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz
#9
Zastanawiam się nad zmianą terminu wyjazdu na niedzielę. Teraz to jeszcze wróżenie z fusów, ale prognozy jakie są znacznie lepszą pogodę zapowiadają właśnie na niedzielę. Myślę, że w piątek z rana będzie to bliższe prawdzie i wtedy podejmę decyzję.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Jak Wy w moje okolice to ja wtedy nie mogę ;/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości