Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.10.2015 Rez. Wodny Dół
#1
Jeszcze nie pisałem godziny i miejsca bo chcę zrobić rozeznanie czy byliby chętni. Wiem, że to dzień przed Wszystkimi Świętymi, niektórzy mogą wyjeżdżać na groby swoich bliskich. Ja swoje mam w Lublinie, główne porządki już zrobiłem więc mam taką mozliwość. Początkowo planowałem wersję full rowerową. Wtedy wyszłoby ok 110-120km. Ale można (i do tego bym się skłaniał) pociągiem do Rejowca i stamtąd uderzyć na nasz cel. :-) Powrót przez Piaski to nie więcej niż 85km. Pociąg do Rejowca 7.29. No i warunkiem byłyby dni bez opadów.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Ehhh fajna trasa ale akurat w sobotę pracuje.
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#3
Opcja full rowerowa bardziej do mnie przemawia :-) Mam nadzieje, że tym razem 100% szosy.
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz
#4
bikemaniak napisał(a):Mam nadzieje, że tym razem 100% szosy.
To możesz się Kolego bardzo rozczarować ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
bikemaniak napisał(a):Opcja full rowerowa bardziej do mnie przemawia :-) Mam nadzieje, że tym razem 100% szosy.
Tym razem to było poprzednim razem czyli Batorz :-)
A tą razą pewna dawka terenu :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Prawdopodobnie będą chętni z KKR Maksimum https://www.facebook.com/permalink.php? ... 0929587436 ale na wszelki wypadek ew. chętni nich śledzą wątek bo jeżeli nie będzie zgłoszeń do jutra 6.15 (chociaż 1 osoba) zrobię sobie tylko jakiś wyjazd w blizszych okolicach Lublina. Oczywiście jeżeli zgłosi się ktos tutaj jadę niezależnie czy będą chętni z Maksimum. Mam nadzieję, że ten mój wywód jest czytelny :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Jurek ja to jestem chętny, niestety brak możliwości w dniu jutrzejszym. :-(
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#8
Jeden z bardziej udanych wyjazdów. :mrgreen:
Ostatecznie pojechała nas 6-tka. Rzutem na taśmę dołączyła Magda. Można pisać, rewelacyjnie, przepięknie itd, ale i tak nie odda to klimatów tego miejsca w taką porę roku. Trzeba tam po prostu pojechać. Dzisiaj pojechaliśmy częściowo trochę innym odcinkiem trasy w rezerwacie niż w zeszłym roku i opłaciło się co może choć trochę oddadzą zdjęcia. :-P
Za chwilę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Zazdraszczam Wam
Jurek dawaj foty
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#10
ArtiArt napisał(a):Zazdraszczam Wam
Jurek dawaj foty
O, właśnie mam :-)
https://plus.google.com/photos/10397278 ... 9703258737
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości