Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Listopadowa Masa Krytyczna - pomysły
#41
Jestem. :-) I coś przyniosę
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
#42
Proszę szybciutko napisać mi jakie informacje maja się znaleźć na "zajawce". Smile
Pozdrawiam
Tomek
#43
Jak już ustaliłem z Radkiem poza Forum - ja +1. Auto do dyspozycji również.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
#44
Tomku, tak na szybko:

Listopadowa Masa Krytyczna będzie inna od wszystkich – będzie to Słodka Charytatywna Masa Krytyczna. Tym razem postanowiliśmy pomóc potrzebującym dzieciom, dlatego też dołączamy do akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Osłódźmy dzieciom życie! Przed startem Masy będziemy prowadzić zbiórkę darów na Pl. Litewskim – z uwagi na łatwość transportu na rowerze - najlepiej by były to słodycze.
Dla osób, które by chciały wesprzeć Akcję innymi darami typu: odzież, obuwie, zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości i higieny osobistej, produkty i półprodukty spożywcze nadające się do długoterminowego przechowywania, ziemiopłody, będziemy również prowadzić zbiórkę darów od godz. 10.30 w sobotę 28 listopada nad Zalewem Zemborzyckim (parking Dąbrowa) podczas imprezy biegowej Lublin City Trail. Uwaga ! Nie zbieramy jakichkolwiek środków finansowych !
Za każdy dar stokrotnie dziękujemy !


Oczywiście możesz zmienić, tak by było lepiej Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
#45
Zrobione.

Pytanie jaka trasa?
Pozdrawiam
Tomek
#46
A ja mam pytanie:
Czy ktoś ma jakiś kontakt z Organizatorami Lublin City Trail? Jesli tak, to dałoby się wrzucić na Ich strone info o zbiórce? Ludzie by wiedzieli i coś przynieśli, a tak skąd mają wiedzieć? Poza tym linka z takim info na naszego fejsa bym wrzucił (Tomo i Porozumienie mam nadzieję, że też by podpięli to na swoich profilach na twarzoksiążce).
W ten sposób więcej zdziałamy.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
#47
Moja propozycja trasy:

http://www.traseo.pl/trasa/listopadowa-masa-krytyczna-2

Dużo po centrum, mało infrastruktury, jedyny krotki podjazd to fragment Sowińskiego. Przejazd koło Radia Lublin - organizatora akcji. Standardowa długość ok 10 km.
Pozdrawiam
Tomek
#48
tomo napisał(a):Pytanie jaka trasa?
Cytat:Moja propozycja trasy:
http://www.traseo.pl/tras...asa-krytyczna-2
tomo napisał(a):Przejazd koło Radia Lublin - organizatora akcji
:lol: Tomku, czytasz w myślach. Miałem pisać, by trasa przebiegła koło Radia Lublin, nawet sam Organizator to mi zaproponował. Ale jak widać, myślisz o wszystkim :-D
mariox napisał(a):A ja mam pytanie:
Czy ktoś ma jakiś kontakt z Organizatorami Lublin City Trail? Jesli tak, to dałoby się wrzucić na Ich strone info o zbiórce?
Mariusz, 2 x TAK :-P
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
#49
Z uwagi, iż Nasz pomysł na listopadową Masę Krytyczną został zgłoszony do Organizatora Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, zamykam ten temat. Wszelkie kwestie techniczne/organizacyjne należy zgłaszać tutaj: http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 044#100044
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości