Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Listopadowa Masa Krytyczna - pomysły
#21
Tak jak wcześniej pisałem -- do 24 .11 będę wiedział na czym stoję z autem. Jestem dobrej myśli mam nadzieję że transport będzie. W sobotę też. Będę informował na bieżąco. 18.11 jadę na warsztat.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
#22
Wszystkie pomysły "z dobrego serca" będą zawsze wspaniałe i cieszę się, że są ludzie o takich sercach.
Ale może trochę spokojniej aby szlachetnych chęci nie zamienić w kłopoty.
Początkowy pomysł Radka można było potraktować jako zbiórkę koleżeńską na konkretny cel (Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę).
Ale pomysły przerodziły się w typową zbiórkę publiczną.
I już raczej mniej mającą wspólnego z Masą Krytyczną a bardziej ze Stowarzyszeniem RL.
Nic nie stoi na przeszkodzie aby Masa Krytyczna była częścią całego planu.
Ale jeśli celem ma nadal być pomoc w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę to wszystko musi być zrobione legalnie.
Bo każda inna publiczna zbiórka może spowodować poważne problemy.
Najlepszym sposobem byłoby aby RL zostało Terenowym Sztabem Akcji ale trzeba to zarejestrować w PDPZ.
Nawet tak zarejestrowany Sztab musi imiennie podać osoby będące wolontariuszami.
Niektóre pomysły też pewnie musiałyby uzyskać zgodę organizatora PDPZ.
Mam na myśli promowanie RL i sposób przeprowadzenia akcji.
Jeśli Stowarzyszenie w to wchodzi to wszystkie szczegóły są na stronie:
POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ
Opis akcji, regulamin i kontakt telefoniczny.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
#23
No właśnie , wspominałem o tym zezwoleniu parę postów wyżej. Bo to zbiórka uliczna jest .

Ale jeśli zrobimy to na MK i City Trail to wtedy chyba żadnych pozwoleń nie trzeba.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
#24
Kasiu, jak już będą szczegóły ustalone, to zbierzemy to w kupę i poprosimy Tomka o ładną oprawę graficzną :-P
Darku, zanim rozpocząłem ten wątek, to zapoznałem się ze szczegółami akcji PDPZ, stąd pisałem o zgłoszeniu akcji organizatorowi :-) i jak najbardziej musimy to zrobić, co zresztą przyczyni się również do promocji RL :-D
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
#25
Nie wystarczy tylko zgłosić. Trzeba być zarejestrowanym (niby prawie to samo ale robi wielką różnicę).
Skoro ogólnie Jesteś Radku w temacie to może wypadałoby w imieniu RL porozmawiać z Nimi o pomysłach tutaj przedstawianych.
Bo szkoda fajnych pomysłów, chęci i zamiarów skoro na większość musiałaby być ich zgoda.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
#26
Żeby porozmawiać z orgiem, to muszę znać szczegóły naszego pomysłu na przeprowadzenie akcji.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
#27
Wydaje mi się, że najlepszym pomysłem włączenia się w akcje będzie poproszenie chłopaków z Porozumienia Rowerowego o przyjazd rikszą na Masę z wgraną listą z dżinglami akcji.
Jednocześnie możemy zrobić koleżeńską zbiórkę np. słodyczy.
Pozdrawiam
Tomek
#28
Propozycja plakatu:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/811 ... stopad.png
Pozdrawiam
Tomek
#29
Z tymi dżinglami dobry pomysł Tomku.
Plakat też OK, ale na razie nie mamy jeszcze zgody orga na korzystanie z logotypu. A i jest mała literówka - jest "wparcie" dla Akcji a nie "wsparcie".
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
#30
Chłopaki pamiętajcie też o prawach autorskich --jeśli chodzi o utwory. Rzecz nie jest taka oczywista jak się wydaje. Papierologia jest wszechwładna .
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości