Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Listopadowa Masa Krytyczna - pomysły
#31
To tylko projekt plakatu do użytku wewnętrznego. Dół (w zębatce) prawdopodobnie ulegnie jeszcze zmianie. Niewykluczone, że tekst będzie nieco inny, z większą ilością informacji i może zmienię czcionkę dla samej części informacyjnej aby zwiększyć czytelność.

Do używania spotów zachęcają na stronie Akcji:

Cytat:Na stronie Radia Lublin są już aktualne materiały dźwiękowe czyli " Spoty i muzyka Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2015" . Adres strony to http://moje.radio.lublin.pl/spoty-i-muz ... -2015.html

Nad aktualnością materiałów czuwa Pani red. Agata Matys.
Zapraszamy do pobierania i wykorzystywania.
Pozdrawiam
Tomek
#32
Czasu mamy coraz mniej, zatem trzeba ogarnąć temat jak najszybciej.
Zamierzam na dniach zgłosić Organizatorowi Terenowy Sztab Akcji.

Biorąc pod uwagę Wasze propozycje/sugestie, czas na podsumowanie:

1.Słodka/Charytatywna Masa Krytyczna – przed startem MK na Pl. Litewskim prowadzimy zbiórkę słodyczy,
2.następnie je ważymy (zgodnie z regulaminem akcji: „Sprawozdawczość akcyjna prowadzona jest w kilogramach z dokładnością ograniczoną do dwóch miejsc po przecinku (całkowita liczba dekagramów)”.) – potrzebna będzie waga – użyczy ktoś ?
3.po zważeniu pakujemy to na samochód – Marek?, Janek ?
4.i co dalej ? – czy zostają one do soboty w samochodzie, czy też zawieziemy je bezpośrednio do Organizatora ?
5.Podczas MK promocja akcji – jeśli uda się z Porozumieniem Rowerowym załatwić rykszę z dżinglami akcji
6.Sobota – o godz. 11.00 startuje City Trail, więc ok. godz. 10.00 ? rozkładamy się – potrzebny będzie samochód by przywieźć flagę, banner, oznakowanie miejsca zbiórki plakatami akcji
7.Zbiórka darów
8.Po zakończeniu zbiórki ważymy dary, wypełniamy niezbędne dokumenty (protokoły, sprawozdania), zwijamy „obóz”, pakujemy do samochodu i wieziemy dary do Orga

Tak to by wyglądało. Czekam jeszcze na jakieś konstruktywne sugestie i deklaracje pomocy podczas Masy i w sobotę na City Trail.
PS. Oczywiście promocja akcji wystartuje z chwilą, jak już będziemy oficjalnym Terenowym Sztabem Akcji.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
#33
Radku myślę że dobrze by było zebrać dary i dostarczyć je w sobotę do Organizatora. Dysponuję czasem , podwoda będzie , ( piątek i sobota) . Czekam na dyspozycje co do miejsca i czasu pobrania banera i flagi.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
#34
Rado,

Jak już załatwisz formalności daj znać. Szybko uzupełnimy plakat oraz dodamy wydarzenie oraz potrzebne informacje na profilu Masy.
Pozdrawiam
Tomek
#35
Rado napisał(a):1.Słodka/Charytatywna Masa Krytyczna – przed startem MK na Pl. Litewskim prowadzimy zbiórkę słodyczy,

2.następnie je ważymy (zgodnie z regulaminem akcji: „Sprawozdawczość akcyjna prowadzona jest w kilogramach z dokładnością ograniczoną do dwóch miejsc po przecinku (całkowita liczba dekagramów)”.) – potrzebna będzie waga – użyczy ktoś ?
Radku w przypadku piątkowej zbiórki słodyczy to chyba obejdziemy się bez wagi, na każdym opakowaniu z łakociami podana jest waga produktu ;-)

Rado napisał(a):6.Sobota – o godz. 11.00 startuje City Trail, więc ok. godz. 10.00 ? rozkładamy się – potrzebny będzie samochód by przywieźć flagę, banner, oznakowanie miejsca zbiórki plakatami akcji
Na masie jak najbardziej pomogę to podczas sobotniej zbiórki nie będę mógł Wam zbytnio pomóc. Pracuję i nie wiem czy uda mi się wyrwać choćby na sam bieg Undecided
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
#36
Mam wagę która będzie w sam raz na takie rzeczy.
Flaga też na razie stacjonuje u mnie.
W sobotę jestem do dyspozycji max 3 godzinki :-|
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
#37
Yanq napisał(a):W sobotę jestem do dyspozycji max 3 godzinki
Czyli 30 min na bieg i 2,5 h do pomocy :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
#38
Zgodę od City Trail już mamy :-P
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
#39
W sobotę jestem i przyjadę samochodem także tak :->
A i nie biegnę Confusedhock:
#40
Obywatele, Ludu Pracujący Miast i Wsi ;-) potrzebuję natychmiastowej pomocy - właśnie robię tzw. "zapotrzebowanie" dla naszego Sztabu Terenowego i muszę podać:
1. ilość identyfikatorów - dla wolontariuszy, którzy pomogą w akcji
2. ilość plakatów
3. ilość słoneczek - naklejek, które będziemy rozdawać darczyńcom

Proszę o odzew. Dzięki !

katka napisał(a):W sobotę jestem i przyjadę samochodem także tak :->
A i nie biegnę Confusedhock:
Dobrze, że będziesz - dobra zabawa zapewniona :mrgreen:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości