Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7.11.2015, godz.9.00, LKJ, Mocno terenowy Nałęczów
#1
Trzeba kuć żelazo póki gorące. Może pogoda wytrzyma do soboty więc mam ochotę na jesienne klimaty po polach i lasach. :mrgreen:
Nie będę Wam pisał dokładnie jak zamierzam jechać i wracać, :-P ale np będę chciał wrócić (jeszcze tego nie było w tę stronę) przez Łysą Górę.
Zapraszam
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Przepraszam, a ile km Ty planujesz po tym terenie trzepać a i jakie tempo zakładasz? Takie jak Treneowy Kraśnik ostatnim razem??? ;P
Odpowiedz
#3
Judaas napisał(a):Przepraszam, a ile km Ty planujesz po tym terenie trzepać a i jakie tempo zakładasz? Takie jak Treneowy Kraśnik ostatnim razem??? ;P
Tym razem raczej na pewno nie będzie z nami Michała więc tempo będzie jak najbardziej ludzkie :-P
Ile km? Sądzę, że pętelka od ustawki nie powinna przekroczyć 75km. No dobra. Zaraz sprawdzę. :-D
Przesadziłem, góra 70km.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Ja jestem za. Ale jak stężenie terenu spadnie poniżej 90% to zawracam ;p
Odpowiedz
#5
Mam ochotę pojechać z Wami. Jeszcze dam znać czy na pewno, muszę sobotę sobie poukładać rozsądnie Smile Masz gdzieś ślad tej pętelki? Smile
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#6
Wojtek_S napisał(a):(...) Masz gdzieś ślad tej pętelki? Smile
Ślad to dopiero my zrobimy. Niektórych dróg nie ma na mapie :-P
Nie jechałem jeszcze tak jak planuję to teraz.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Jurek S napisał(a):Niektórych dróg nie ma na mapie :-P
Niektórych to pewnie nie ma też w rzeczywistości :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
Czyżby "bo ta kreska na mapie to nie była droga, tylko granica między powiatami"? ;-)
Zazdroszczę bardzo, bo do Nałęczowa ciągnie, ale jutro egzamin :-(
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#9
damian.s napisał(a):
Jurek S napisał(a):Niektórych dróg nie ma na mapie :-P
Niektórych to pewnie nie ma też w rzeczywistości :-P

Ale w której rzeczywistości? W rowerowej rzeczywistości Jurka są
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#10
Jakbyście czytali w moich myślach :-P
Gorzej bo prognozy kiepskie. Ale przyjmuję zasadę, że jeżeli w godzinie wyjazdu nie pada to jadę :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości