Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słodka Charytatywna Masa Krytyczna - kwestie organizacyjne
#21
Ja bym chciał także podziękować Pawłowi (pecet86) z Porozumienia Rowerowego. Zobowiązał się on do przyjechania rikszą i puszczanie piosenek i "dżingli" akcji podczas przejazdu (te już Mu dostarczyłem).
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#22
tomo napisał(a):Ja bym chciał także podziękować Pawłowi (pecet86) z Porozumienia Rowerowego
Jak najbardziej należą Mu się podziękowania, akurat w sprawie rikszy Porozumienia Rowerowego i muzyki z niej wydobywającej się :-D kontaktowałem się z Michałem W. - dzięki :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#23
Rado napisał(a):
tomo napisał(a):Ja bym chciał także podziękować Pawłowi (pecet86) z Porozumienia Rowerowego
Jak najbardziej należą Mu się podziękowania, akurat w sprawie rikszy Porozumienia Rowerowego i muzyki z niej wydobywającej się :-D kontaktowałem się z Michałem W. - dzięki :-)

Ja rozmawiałem z Pawłem i wspominał, że "etatowego rikszrza" nie będzie ale zgodził się powozić ten wehikuł czasu Wink
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#24
Tym "etatowym rikszarzem" :-P to akurat jest Krzysiek :-) A Pawłowi należy życzyć duuużo pary w nogach i dobrej koordynacji podczas manewru skrętu tym pojazdem, gdyż nie jest to takie łatwe (wiem z autopsji).
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#25
Między innymi dla tego trasa ma tylko jeden krótki 300 metrowy podjazd na Sowińskiego od Głębokiej do Radziszewskiego (11 m w górę). :-)

Myślę, że tak jak jak ostatnio riksza powinna jechać z przodu i dyktować tempo.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#26
https://web.facebook.com/lubelskibiegac ... 707985087/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#27
Odebrałem podziękowanie:
[Obrazek: podzi%25C4%2599kowanie.jpg]
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#28
Dla takich chwil warto pomagać :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości