Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słodka Charytatywna Masa Krytyczna - kwestie organizacyjne
#1
Tylko jakiegoś roweru mi na tym plakacie brakuje. Może nie jest za późno, żeby taki symbol dołożyć? I sporo treści jak na plakat.
To tylko moje sugestie ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#2
Yanq,

Jest rower i to w zębatce jednak ze względu na wagę i ilość tekstu musiałem go mocno "wybielić" aby treść była czytelna Smile
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#3
tomo napisał(a):Yanq,

Jest rower i to w zębatce jednak ze względu na wagę i ilość tekstu musiałem go mocno "wybielić" aby treść była czytelna Smile
Wiem Tomku, że jest ale dla przechodnia nie widoczny. Myślałem o zwykłym czarnym symbolu podkreślającym, że plakat dotyczy rowerów. Na górze obok "buźki" PDPZ lub na samym środku nad terminem Masy.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#4
Yanq a rację, plakat fajny, ale jednak trochę za mało rowerowy, my wiemy dobrze o co chodzi, ale ktoś kto nie siedzi w rowerach tylko np. w bieganiu Big Grin niekoniecznie zaczai temat Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Wieczorkiem pomyślę nad wyeksponowaniem elementów rowerowych na plakacie. Moderatora proszę o ewentualne przeniesienie dyskusji dotyczącej kwestii technicznych do odpowiedniego wątku w dziale Hyde Park.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#6
Temat wydzielony. Teraz wszelkie kwestie organizacyjne dotyczące tej Masy należy wpisywać tutaj. Dziękuję za uwagę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
W wątku masy dodałem "urowerowioną" wersję plakatu.

A jak trasa? Mam rozumieć, że została już zatwierdzona czy są jakieś inne propozycje?
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#8
Tomek, trasa OK, ważne, że przejeżdża przy RL :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
Rado napisał(a):ważne, że przejeżdża przy RL

Radku używaj pełnej nazwy Radio Lublin ponieważ dla nas RL jest zastrzeżony jako Rowerowy Lublin :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#10
Dokładnie, siedziba RL, jakby ktoś nie pamiętał znajduje się na ul. Elektrycznej :-P
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości