Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
City Trail 2015/2016
#21
Hej,

Bardzo fajna impreza, o której dowiedziałem się właśnie dzięki RL :-)
Doping niesamowity:-)

Miło było zobaczyć parę znajomych twarzy, co prawda w ogólnym roztelepaniu nie przywitałem się ze wszystkimi. Nie ładnie :oops:

Radek
Odpowiedz
#22
dyndul napisał(a):Miło było zobaczyć parę znajomych twarzy, co prawda w ogólnym roztelepaniu nie przywitałem się ze wszystkimi.
W tym tłumie przemknęła mi właśnie jakaś znajoma twarz - zatem to była Twoja Radku :-) Pozdrawiam:-)
PS. Właśnie z Jankiem przez fejsbuczka umówiłem się na wieczorne bieganie w wąwozie, inni wolą jakieś ustawki izotoniczne Confusedhock: , a my - sportowcy - wybieramy zacier, prawda Janku? ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#23
Rado napisał(a):Właśnie z Jankiem przez fejsbuczka umówiłem się na wieczorne bieganie w wąwozie
Confusedhock: Przy obecnej sytuacji (politycznej :-P ) chyba już nic mnie nie zdziwi :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
Drodzy Przyjaciele ;-) ,
jeszcze raz bardzo ,bardzo Wam dziękuję ,to było ogromne zaskoczenie , a potem wzruszenie ,to była fantastyczna niespodzianka i będzie przepiękna pamiątka.Dobrze ,że jesteście. ;-)
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#25
Właśnie z Markiem i Jankiem wróciliśmy z Magazynu Głównego Akcji. W sumie podczas Masy Krytycznej i imprezy biegowej Lublin City Trail zebraliśmy aż 93,10 kg :!:
Sądzę, że jest to bardzo duży sukces naszej akcji. Dziękuję bardzo za wsparcie.
I jeszcze fotka przekazówki z wyszczególnieniem ile, czego zebraliśmy:
[Obrazek: raport%252520z%252520PDPZ.jpg]
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#26
Grubo.
Info na naszym profilu FB dodane (pożyczyłem m.in. fotkę od Anetki ;-). Czytamy i lajkujemy ;-)
Dzięki Wszystkim za chęci i zaangażowanie.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#27
Mocniej rozpisałem się w wątku o Masie Krytycznej - Dzięki ludziska za cały wkład który zamienił się w niewątpliwy sukces RL. Za dary, za pracę na miejscu zbiórki i za jak widać niezwykle szeroką i skuteczną promocję w środowisku biegaczy. Mega wynik z tą zbiórką.
Tu foteczki z imprezy biegowej
Gratuluję wszystkim biegającym, bo my z Radkiem dopiero zaczynamy i wstydzimy się swoich czasów więc musimy działać w ukryciu ale czujcie oddech na plecach bo kiedyś w końcu wyjdziemy :!:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#28
Yanq napisał(a):my z Radkiem dopiero zaczynamy
A czy sprzedaliście już swoje rowery? ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#29
Przesiane Fotki
przykro mi Radzik Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#30
Yanq napisał(a):Gratuluję wszystkim biegającym, bo my z Radkiem dopiero zaczynamy i wstydzimy się swoich czasów więc musimy działać w ukryciu ale czujcie oddech na plecach bo kiedyś w końcu wyjdziemy :!:
To wtedy razem z Przemkiem zacznę grać w warcaby :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości