Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volleyball czyli punkt, set, mecz
#11
Dzięki za wspólne sportowe zajęcia. Cieszę się, że żyję :-D bo wczoraj było klika zamachów na moje (nie tylko moje) życie. ;-) To zdjęcie przypomina to co się wczoraj momentami działo na parkiecie: http://demotywatory.pl/294804/--O-Boze-leci-do-nas-
Odpowiedz
#12
Karola napisał(a):A oto mała próba możliwości naszego Siatkarza-Poety (na razie anonimowo a z czasem jak nabierze śmiałości to pewnie to podpisze) :-D:
Piłka lata, a ja skaczę
Magda cicho w kącie płacze

ooo Rocco, ty wierszokleto ... ;-)
jak Ci przyfasolę tą piłą w nochala to sam będziesz ryczał w kącie :evil: jak bóbr :-P
Odpowiedz
#13
Wawerka napisał(a):ooo Rocco, ty wierszokleto ... ;-)
jak Ci przyfasolę tą piłą w nochala to sam będziesz ryczał w kącie :evil: jak bóbr :-P

Uuułłaaa!!! Confusedhock: , Rocco, ja na Twoim miejscu rezerwował bym już bilet do Mozambiku, albo i dalej!, uciekaj chłopie!, jak Magda złapię piłkę w swe dłonie to "ja tam nie wiem" co to będzie Confusedhock: ;-)
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#14
Bart napisał(a):
Wawerka napisał(a):ooo Rocco, ty wierszokleto ... ;-)
jak Ci przyfasolę tą piłą w nochala to sam będziesz ryczał w kącie :evil: jak bóbr :-P

Uuułłaaa!!! Confusedhock: , Rocco, ja na Twoim miejscu rezerwował bym już bilet do Mozambiku, albo i dalej!, uciekaj chłopie!, jak Magda złapię piłkę w swe dłonie to "ja tam nie wiem" co to będzie Confusedhock: ;-)

Rocco; do you speak Mozambik?
Odpowiedz
#15
Wawerka napisał(a):ooo Rocco, ty wierszokleto ... ;-)
Magda przecież Ciebie nie było na ostatnich zajęciach sportowych więc skąd wiesz, że autorem jest Rocco? Coś mi się wydaje, że mamy w naszych szeregach KONFITURĘ :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#16
Karola napisał(a):
Wawerka napisał(a):ooo Rocco, ty wierszokleto ... ;-)
Magda przecież Ciebie nie było na ostatnich zajęciach sportowych więc skąd wiesz, że autorem jest Rocco? Coś mi się wydaje, że mamy w naszych szeregach KONFITURĘ :mrgreen:

to nie KONFITURA ino INTUICJA :mrgreen: (kobieca oczywiście :-P )
Odpowiedz
#17
kurde widzę, że jak mnie nie ma to od razu się pojawiają jakieś poboczne dyscypliny poza siatkówką ... ehh humaniści ....
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#18
szkoda, że moje umiejętności gry tą piłką są lekko poniżej oczekiwań Undecided bo chętnie bym dołączył do ekipy :-) ale zbyt długa przerwa i człowiek zapomina jak się gra...

nie myślcie, że kiedyś jakoś wybitnie grałem, po prostu jakoś mi to względnie szło :mrgreen:
Odpowiedz
#19
Wawerka - nie jojcz ;-)

marecky - swoimi umiejętnościami gry w siatkę (z Lydla) nie przejmuj się, moje nie są lepsze, ale gram "zawodowo" :mrgreen:
Przyjdź, pograsz, zobaczysz że profeski nie ma - pełna amatorszczyzna :-P
Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
marecky napisał(a):szkoda, że moje umiejętności gry tą piłką są lekko poniżej oczekiwań Undecided bo chętnie bym dołączył do ekipy :-) ale zbyt długa przerwa i człowiek zapomina jak się gra...

nie myślcie, że kiedyś jakoś wybitnie grałem, po prostu jakoś mi to względnie szło :mrgreen:
nie boj nic ino przychódź. Jak będzie więcej takich co nie potrafią grać to będę odczuwał mniejszy dyskomfort, że ja nie umiem :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości