Strony (5):    1 2 3 4 5   
Yanq   08-12-2015, 00:50
#21
Rado napisał(a):
Yanq napisał(a):To ja zamawiam czerwone ale Radek musisz udostępnić przepis ;-)
Mnie już tradycyjnie na Święta w Lbn nie będzie ... Zatem jak najbardziej użyczę komuś swoich niebieskich LEDów i ... tu nowość! - "zanabyłem":-) również LEDy czerwone :-)- też użyczę.
Kupię swoje :-P ale musisz wyznaczyć zastępcę w tej sytuacji

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Mariobiker   09-12-2015, 08:35
#22
LED-y kupione :mrgreen: więc będzie kolorowo ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
tomo   09-12-2015, 21:44
#23
Wygląda na to, że w tym roku będę w Lublinie, a więc też się wyposażyłem - 7,99 zł w Carrefourze.

[Obrazek: lampki.jpg]

Pozdrawiam
Tomek
Rado   09-12-2015, 22:36
#24
Właśnie takie czerwone LEDy mam jak na zdjęciu powyżej :-) + niebieskie, mogę pożyczyć. Ktoś chętny?

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Ex Driver   10-12-2015, 20:50
#25
Zielone doszły
[Obrazek: v2015121019485750248246.jpg]

Czekam na POMARAŃCZOWE opaski i oplatam maszynę :-)

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Rado   11-12-2015, 08:52
#26
Widzę, że światełek coraz więcej macie - dobry prognostyk na kolejną Świetlistą Masę Krytyczną :mrgreen: Arrow http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=9452

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
tomo   11-12-2015, 15:37
#27
Jakie propozycje na trasę?

Pozdrawiam
Tomek
Ex Driver   11-12-2015, 18:41
#28
Rado napisał(a):Widzę, że światełek coraz więcej macie - dobry prognostyk na kolejną Świetlistą Masę Krytyczną :mrgreen: Arrow http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=9452


Wreszcie będę mógł uczestniczyć bo Zlot mam tym razem w maju. :-)

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
tomo   17-12-2015, 10:49
#29
Na FB pojawiło się pytanie dotyczące wczorajszej akcji z GhostBikiem. Już śpieszę z wyjaśnieniami. Z kilku względów zrobiliśmy to własnie wczoraj.

Po pierwsze zadecydowały kwestie praktyczne. Transport koła, narzędzi, zmiotki oraz wywiezienie sporej ilości potłuczonego szkła było by bardzo niewygodne na rowerze. Po drugie montaż mógł nie przebiec tak jak byśmy tego chcieli. Na szczęście przygotowane koło miało odkręcony wielotryb i wystarczyło jedynie odkręcić tuleje dystansowe aby koło udało się wcisnąć w wąski widelec pod jednobiegowe torpedo.

Po drugie, uznaliśmy, że ostateczny plan na Grudniową Masę Krytyczną to radosny przejazd przez centrum świątecznie ozdobionymi rowerami, a nie kolejne (po październikowym) odwiedzenie GhostBike tak na prawdę wyłącznie w celach technicznych. Szkoda trzymać ludzi w bezruchu przy niepewnej pogodzie gdy tak naprawdę dwie osoby bliżej nieokreślony czas manipulują przy rowerze. Z reszta niepewna pogoda też ma wpływ na owe "manipulacje"

Sam GhosBike wymaga na wiosnę odświeżenia. Teraz nie ma sensu tego robić. W perspektywie przydało by się miejsce gdzie można by go oczyścić i pomalować.

Wracając do Grudniowej Masy Krytycznej, już tylko tydzień, a nikt nie zaproponował żadnej trasy. Przecież tym razem nie musimy przejmować się ruchem i korkami bo będzie puściutko.

Moja propozycja jest taka:
http://www.traseo.pl/trasa/mk-grudzien-propozycja

Ze względu na mały ruch możemy przejechać Narutowicza, Nadbystrzycką, Zana, Kraśnicką, Racławickimi i Krakowskim.

Pozdrawiam
Tomek
Mariobiker   17-12-2015, 15:57
#30
Tomku Twoja trasa jest OK, ja dodał bym do niej przejazd przez Stare Miasto aby strzelić fotkę przy Bożonarodzeniowej Szopce. Co Ty na to ?

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.