Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kręcimy by rozświetlić choinkę !
#31
mariobiker,

Pomysł fajny ale na Stare Miasto formalnie rowerem wjeżdżać nie można Sad.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#32
tomo napisał(a):ale na Stare Miasto formalnie rowerem wjeżdżać nie można Sad.
Ale wbiec chyba można? ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#33
damian.s napisał(a):Ale wbiec chyba można? ;-)

Moja fizjonomia predestynuje mnie do biegania wyłącznie po piwo. Wink
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#34
Ale wprowadzać rowerów nikt nie zabrania.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#35
tomo napisał(a):Pomysł fajny ale na Stare Miasto formalnie rowerem wjeżdżać nie można Sad.

Popieram przestrzeganie PORD ale nawiązując do poprzednich MK czy jazda w kolumnie przekraczającej 15 rowerzystów była zgodna z przepisami? :-P :-D
Zatem świątecznie wypadałoby skorzystać z pomysłu Mariusza a Mikołaj (nie zawsze święty) może tym razem przymknie oko :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#36
Ex Driver napisał(a):Ala wprowadzać rowerów nikt nie zabrania.
Do tego Marku zmierzałem, tyle że skoro już ktoś ruszy się zza świątecznego stołu żeby spalić trochę kalorii, to pomyślałem sobie że zamiast wprowadzać rower, niech wbiegnie z rowerem ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#37
darist,

Panieeeeeee jaka kolumna? Toż to przypadek! Ja jadę akurat tędy do sklepu, Ty na przejażdżkę, ktoś inny wraca z pracy. tak się samo złożyło. Mało tego, tam nikt nie jedzie obok siebie, tam zachodzi dynamiczny proces wyprzedzania ;-).

Ja nie mam nic przeciwko, ba nawet mi się ten pomysł bardzo podoba i z przyjemnością zaryzykuję ale niech każdy wie, ze robi to na własną odpowiedzialność i ma tego świadomość.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#38
tomo napisał(a):Ja nie mam nic przeciwko, ba nawet mi się ten pomysł bardzo podoba i z przyjemnością zaryzykuję ale niech każdy wie, ze robi to na własną odpowiedzialność i ma tego świadomość.
Tak było w 2013 r. :-D

[Obrazek: zdjecie,600,600656,20151217,sledzik-2013.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#39
Pomysł z Szopką i starym miastem fajny tylko żeby nie było ślisko bo jazda po kocich łbach nawet góralem jest ryzykowna (własne doświadczenie :-( )

Za to o ile na mieście może być mało osób to właśnie pod szopką może być więcej.
Odpowiedz
#40
A tak to robią profesjonaliści: https://twitter.com/TeamSky/status/677824362737565697 Big Grin Czadowe!
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości