Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śledzik Rowerowy-19.12.2015-g.19:00-"Rzut Beretem"
#1
Tradycja nakazuje abyśmy spotkali się w celu złożenia sobie życzeń świątecznych i połamania się opłatkiem. W tym roku nie może być inaczej :mrgreen: Zeszłoroczne miejsce przypadło wszystkim do gustu (chyba ;-) ) wiec nie będziemy go zmieniać. Jest to lokal "Rzut Beretem", znajdujący się w budynku BIGMAR,, przy ul. Hempla 5. Jedyna (proponowana) zmiana to termin. Zawsze był to 23 grudnia, lecz tym razem skłaniam się do innego terminu mając na uwadze tych którzy na święta opuszczają Lublin. Niedziela (20 grudnia) odpada - lokal jest nieczynny. Moja propozycja to 19 grudnia (sobota). Lokal jest ( wstępnie ) zarezerwowany dla nas. Tego dnia przed południem jest ostatni w tym roku City Trail więc wieczorem byłaby dobra okazja na uzupełnienie płynów ;-)
Czekam na Wasze opinie co do daty "Śledzika" i propozycje godziny rozpoczęcia.
Prośba o deklarację, kto się wybiera, gdyż trzeba podać liczbę osób (trochę) wcześniej.

PS. Info dla tych co "nie mogą" - parking gratis ;-)

Lista chętnych (19.12) :

1. Mariobiker
2. Jakub.P
3. Ex Driver
4. Yanq + Renia (+2)
8. KermitOZ
9. Darist
10. Mariox być może +1 ;-)
12. Mraugorzata
13. JuraS ?
14. Rado + Henia
16. Truskafka
17. Marza
18. Radzik ?
19. Dagmara + 1
21. Eliza
22. Krzysiek P
23. Wiatrr
24. Marecky
25. ArtiArt
26. Arkoni
27.


Chętni na Śledzika nad Zalewem (23.12) :

1. Mariox
2. Mariobiker
3. KermitOZ
4. Katka
5. Darist
6.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#2
+ Ja Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
to i ja :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Śledź rowerowy już od ładnych paru lat odbywa się 23 grudnia i proponuję żeby tak zostało, na 19 grudnia przewidziana jest inna atrakcja Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
KermitOZ napisał(a):na 19 grudnia przewidziana jest inna atrakcja Wink
A mianowicie :?: :?: :?:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Slajdy?
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Ja się piszę x2. Mi łatwo mówić bo zostaję w Lublinie ale tez mi się wydaje, ze bardziej świątecznie było by tuż przed świętami. Może niech się odzywają Ci którzy absolutnie 23 są już gdzieś indziej - mam nadzieję, że jednak będą to tylko jednostki (choć mi nawet jednostek było by szkoda)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#8
KermitOZ napisał(a):od ładnych paru lat odbywa się 23 grudnia i proponuję żeby tak zostało
Nie ma problemu, dawaj lokal i wbijamy :mrgreen: 23.12 w "Berecie" nie da rady bo jest nieczynny Undecided

KermitOZ napisał(a):na 19 grudnia przewidziana jest inna atrakcja Wink
Jeśli będzie to slajdowisko pt. "Grzegorz Mazur - sukcesy i porażki w 2015 roku" na pewno się pojawię :mrgreen:

Yanq napisał(a):tez mi się wydaje, ze bardziej świątecznie było by tuż przed świętami.
Może się ze mną nie zgodzisz Janku ale wydaje mi się, że to ludziska robią atmosferę a nie data ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
Wydaje mi się że 19 grudnia to dobry termin. Zawsze przed Wigilią jest huk roboty w domach żeby ogarnąć Święta. Jak to mówią żeglarze " wszystkie ręce na pokład" Ale dostosuję się do każdego terminu.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
Mnie również zaczyna udzielać się świąteczny nastrój, chociaż czasami też w różny sposób :-P
Póki co będę pilnym obserwatorem tematu, wyrażając chęć spotkania z przyjaciółmi dostosowując się do ostatecznie ustalonego terminu :-D
Tylko tak poproszę na spokojnie... niech zrobi się bardziej świątecznie :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości