Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Świdnik] Masa Krytyczna 1 stycznia 2016, godzina 18:00
#11
Możecie zrobić tak że o 17.15 spotkacie się pod Stokrotka, stamtąd pojechać na 17.30 pod Makro, a potem już do Świdnika ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
Dla niektórych 30 minut na dojazd z pod Makro, po ciemku, miejscami po drodze o średniej jakości, może być za mało (np. dla mnie Smile). Dla tego organizujemy spokojny, startujący o 17:15, przejazd z spod Stokrotki na Felinie z Pawłem, autorem http://mirl.info.pl/, znającym każdy metr okolicznej infrastruktury.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#13
Ok to nie mieszamy już.
17.15 felin - stokrotka, startujemy
Myślę że polecimy, w stronę strefy ekonomicznej, las wzdłuż torów kolo lasu i Świdnik. Co wy na to? Znam te tereny
Odpowiedz
#14
JACKO napisał(a):Ok to nie mieszamy już.
17.15 felin - stokrotka, startujemy
Myślę że polecimy, w stronę strefy ekonomicznej, las wzdłuż torów kolo lasu i Świdnik. Co wy na to? Znam te tereny

Ciekawą, chyba nieco równiejszą no i lepiej oświetloną opcją jest też pojechanie w stronę Kalinówki, potem serwisówką, kładką nad ekspresówką, potem dalej serwisówką po drugiej stronie i do Lotników Polskich. Tam od ronda, aż do samego Placu mamy DDR-kę.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#15
Można i tak! Ja się dostosuje do grupy!
Odpowiedz
#16
damian.s napisał(a):Możecie zrobić tak że o 17.15 spotkacie się pod Stokrotka, stamtąd pojechać na 17.30 pod Makro, a potem już do Świdnika

Że niby jak :?: :!:
Damianq może odstaw już dzisiaj napoje i zaczekaj do północy :-P :lol:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#17
Ja rezygnuję , skoczę nad Zalef .
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Ex Driver napisał(a):Ja rezygnuję , skoczę nad Zalef .

Możesz tu i tu Wink

Ja jestem przeziębiony ale mam nadzieję, że do Świdnika uda mi się pojechać..
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#19
Ja tez rezygnuje, kumpel wczoraj jeździł wieczorem I zmarzł jak cholera
dlatego jedziemy w dzień do tamy i powrotem .
Odpowiedz
#20
Bardzo fajna wycieczka. Dzięki Paweł i Janek za wyborne towarzystwo, a koleżankom i kolegom ze Świdnika za przesympatyczny przejazd.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości