Strony (3):    1 2 3
Ex Driver   02-01-2016, 00:16
#21
tomo napisał(a):Bardzo fajna wycieczka. Dzięki Paweł i Janek za wyborne towarzystwo, a koleżankom i kolegom ze Świdnika za przesympatyczny przejazd.


Ilu uczestników było ?

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Yanq   02-01-2016, 00:21
#22
No, pierwsze w tym roku 4 dychy przekręcone. Zmarzłem okropnie (tym razem nie namówiłem się na robienie zdjęć - byli inni) ale co tam, fajnie było. Wprawdzie spóźniłem się chwilę pod stokrotkę a że nie czytałem wczoraj forum nie wiedziałem, że pojedziemy przez Kalinówkę bo bym pogonił chłopaków. Spotkaliśmy się już w Świdniku.
Dzięki Tomo za lampkę bo ta moja jednak znów się gdzieś po drodze wyłączyła (może mróz jej szkodzi ;-) )
Marku było nas siedmioro (4 ze świdnika i nasza 3) ale za to poruszaliśmy się w asyście aż dwóch radiowozów 8-)

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
tomo   02-01-2016, 01:32
#23
Frekwencja na pierwszy rzut oka może nie wydaje się powalająca jednak jeśli spojrzymy na to z perspektywy dnia w jakim odbyła się Świdnicka Masa Krytyczna oraz panującej temperatury to wcale nie było tak źle.

Tradycyjnie zapraszam do obejrzenia filmu z przejazdu:
https://www.youtube.com/watch?v=NFzmZmjgyt4

Pozdrawiam
Tomek
Ex Driver   02-01-2016, 02:42
#24
Yanq napisał(a):No, pierwsze w tym roku 4 dychy przekręcone. Zmarzłem okropnie (tym razem nie namówiłem się na robienie zdjęć - byli inni) ale co tam, fajnie było. Wprawdzie spóźniłem się chwilę pod stokrotkę a że nie czytałem wczoraj forum nie wiedziałem, że pojedziemy przez Kalinówkę bo bym pogonił chłopaków. Spotkaliśmy się już w Świdniku.
Dzięki Tomo za lampkę bo ta moja jednak znów się gdzieś po drodze wyłączyła (może mróz jej szkodzi ;-) )
Marku było nas siedmioro (4 ze świdnika i nasza 3) ale za to poruszaliśmy się w asyście aż dwóch radiowozów 8-)

Dzięki Janku. Jak czytam to okazuje się że nie tylko ja zmarzłem. W powrocie do domu musiałem stanąć na ścieżce rowerowej i rozcierać palce rąk, mimo podwójnych rękawic.

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
martiqa   02-01-2016, 18:34
#25
Podziwiam Was! To moja pierwsza zima na rowerze i już przy -8 wymiękam :oops:
Mam nadzieję, że na najbliższej Masie w Lublinie będzie cieplej :lol:



"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" S.Lem
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.