Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Morska Bryza [Lato 2016]
#31
Wooow. Gratuluję Smile
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#32
(14-08-2016, 19:58)marza napisał(a): Plan wykonany w 91 %
Jak Marza napisała, że plan wykonany w 91% to pierwsze co pomyślałem, to to, że dojechali do Tczewa i Marzena przypomniała sobie że nie wyłączyła w domu żelazka lub coś w tym stylu, zawróciła do Lublina i zakończyła wycieczkę dystansem około 1000km ;-)
A teraz przeczytałem relację i zobaczyłem trasę kończącą się rzut beretem od Tczewa ;-)
Ale mimo to gratulacje dla Was :-)

(15-08-2016, 22:12)SOSEN napisał(a): Ostatecznie pociąg miał awarię na początku trasy i opóźnienie 180min
Eh - nam PKP dwa tygodnie temu na początek urlopu zafundowało 75-minutowy postój w polu pod Dęblinem - wszystko przez to, że w innym pociągu na stacji w Dęblinie ktoś zostawił swój bagaż i przez to postawiono na nogi wszystkie służby - policja, strażacy, saperzy itp ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#33
do Tczewa bysmy na luzie dolecieli ale w Malborku lepszy dworzec :Tongue gdybyśmy wiedzieli wczesniej ze bedzie opozniony to byśmy zacisneli zeby i może całą trase dokonczyli
Odpowiedz
#34
A jednak będzie 2 edycja " Bryzy Morskiej " Big Grin
Lista :
1. Marza  Tongue
To co zostało napisane przez Sosena potwierdzam i zatwierdzam  Smile
Smile)))
Odpowiedz
#35
Również wielkie gratulacje!
Jaką średnią mieliście na takim dystansie? Pytam, bo mam ochotę na edycję 2017, ale nie wiem czy dam radę się utrzymać.
Odpowiedz
#36
Ja też jadę w nowej edycji tylko wcześniej dajcie znać co do terminu Big Grin
„Naprawdę nie możemy wiedzieć, czy nie przebywamy teraz w domu wariatów.”
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości