Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.01 - Trzecia Dycha do Maratonu
#1
Hej

Ruszyły zapisy na nocną dychę, dając dobry przykład już się zapisałem i opłaciłem Big Grin

Lista startowa
Formularz zgłoszeniowy

Pozdro dla wszystkich, którzy nie biegają Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Można byłoby pomyśleć (wzorem ubiegłego roku) o dopingu dla biegaczy :-D

[Obrazek: zdjecie,600,538827,20150125,trzej-muszkieterowie.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
To lecimy! :-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
mariobiker napisał(a):Można byłoby pomyśleć (wzorem ubiegłego roku) o dopingu dla biegaczy :-D

No widzisz Mario - jeszcze możesz z nami pokibicować jeśli się nie zgłosiłeś do biegu :mrgreen: Ja chyba będę
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#5
Ja trafiłam w ten sam numer startowy jaki mam w City Trail - czyli 251 :-) Ciekawe czy trasa będzie ta sama co rok temu.
Odpowiedz
#6
Mam informację, że potrzeba wolontariuszy do zbliżającej się nocnej dyszki. To nic wielkiego skoro i tak mamy zamiar tam być. Tu link do ankiety w której można zgłosić chęć pomocy.
Ja już wypełniłem :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#7
Myślałem o próbnym przebiegnięciu trasy Trzeciej Dychy. Miałem na myśli najbliższą sobotę, 23.01 o godz. 18.00, max 18.30, oczywiście pod warunkiem, że nie będzie urywających tyłek mrozów (w nocy ma być minus 14 według accu). Trochę na pewno nie byłoby to tak, jak powinno, bo światła, itp., ale jak ktoś byłby zainteresowany taką lajtową przebieżką, to niech da znać.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#8
Yanq napisał(a):Ja już wypełniłem :-P
Też powyższa ankieta przeze mnie wypełniona została 8-)

mariox napisał(a):Myślałem o próbnym przebiegnięciu trasy Trzeciej Dychy. Miałem na myśli najbliższą sobotę, 23.01
Ja odpadam :roll: , tego dnia jest City Trail, ehh a miałem taką chęć na ... dziesięć :lol:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
Rado napisał(a):Ja odpadam :roll: , tego dnia jest City Trail, ehh a miałem taką chęć na ... dziesięć :lol:
Nie poznaję kolegi :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Chętnie bym pobiegła - ale..... nawet nie wiem czy w ogóle będę w najbliższym czasie biegać.... Cry Kontuzja kolana uziemiła mnie na dobre. W sobotę na pewno nie pobiegnę w City Trail :-( W środę mam wizytę u lekarza i zobaczymy czy w ogóle pozwoli mi przetruchtać chociaż tę nocną dyszkę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości