Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły na Masy Krytyczne w 2016
#1
Zakładam wątek i liczę na Wasze pomysły na Masy Krytyczne w 2016 roku.

Pomysły są dopisywane na bieżąco.

styczeń - karnawałowa (przebrania) / dwa dni po Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Majdanek

luty - Żołnierze Wyklęci

marzec - Wielkanocna - powitanie wiosny

kwiecień - śladami Roweru Miejskiego (nowe stacje)/święto pracy pochód/Flaga/Konstytucja...

maj - dzień po Dniu Matki / Elegancka.

czerwiec - Święto Cykliczne???

lipiec - Trolejbusy

sierpień - Szkolna

wrzesień - studencka

październik - Zaduszna / Biała

listopad - niepodlegościowa

grudzień - Świąteczna nie bardzo bo wypada dopiero grudnia
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#2
Wrzesień studencki - wszyscy w togach lub w samym kepi
A na listopad nie mam pomysłu
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#3
11 mamy przecież rocznicę odzyskania niepodległości. Więc może masa Polska niepodległa/wolna ?
Odpowiedz
#4
Już się cieszę na styczeń- świetny pomysł z przebraniem karnawałowym! W lutym przydałaby się dodatkowa walentynkowa Masa :-P Sierpień bardziej mi się kojarzy z wakacjami niż szkołą więc raczej stroje kąpielowe- żarcik ;-) W grudniu wypada praktycznie sylwester :-)


"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" S.Lem
Odpowiedz
#5
Sierpnówka wypada na mniej niż tydzień przed końcem wakacji stąd pomysł na szkolną. Jednak na razie zbieramy pomysły.

Warto by jeszcze raz powtórzyć Masę łączącą Lublin i Świdnik. Z naciskiem na konieczność stworzenia rozsądnego połączenia.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#6
Może w jakimś ciepłym miesiącu zrobić Elegancką MK?
Panie w "kieckach", Panowie pod krawatem w gajerkach? Taka Masa z pewnością przykułaby uwagę osób trzecich :mrgreen:
[Obrazek: qqqqq.jpg]

[Obrazek: xfffff.JPG]
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Nie mam garnituru cha,cha, bo nie lubię . Ostatni gang jaki miałem to ten ze ślubu córki . :-P
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
Rado napisał(a):Może w jakimś ciepłym miesiącu zrobić Elegancką MK?

[Obrazek: masa021.jpg]

Tak, że tego, pozdrawiam Wink https://picasaweb.google.com/rowerowylu ... 4582897570
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
Fajny pomysł, dopisałem roboczo w maju.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#10
Coś cicho w temacie... Naprawdę nie macie pomysłów na Masę? Nie wierzę! Śmiało, nie wstydźcie się :-P :mrgreen:
martiqa napisał(a):Sierpień bardziej mi się kojarzy z wakacjami niż szkołą więc raczej stroje kąpielowe
I like it :lol:
Już powoli szykujmy się na styczniową Masę - jaki będzie temat przewodni? J.w.?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości