Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
79. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym
#41
szymek_sq napisał(a):Trąbkę białą komuś przechwyciłem...

Moja :-D Niech zostanie na kolejne zawody :-D
„Naprawdę nie możemy wiedzieć, czy nie przebywamy teraz w domu wariatów.”
Odpowiedz
#42
A tak Rowerowy Lublin reprezentował Grzesiek (KermitOZ)

https://www.youtube.com/watch?v=aoinPgfnEbs
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#43
Tak wczoraj kibicowałem, że na dziś wziąłem sobie urlop:-)
Oczywiście szczególne podziękowania należą się dla:
marza za szeroką ofertę "przebraniową" :mrgreen: , Yanq za transport bannera i flagi oraz martiqa za wspólne tańce :-P
PS. Ostatecznie to u kogo wylądowały nasze pomarańczowe "gadżety"?
I jeszcze jedna taka, nazwijmy to "refleksja" :lol: Chcieliśmy zawiesić nasz banner na barierkach bezpośrednio przy mecie, ale jest on zdecydowanie za duży i organizator zawodów nie wyraził zgody, przez co nasz banner powiesiliśmy na ogrodzeniu. Przydałby się jakiś mniejszy - można byłoby go wtedy również transportować w sakwie rowerowej.
Generalnie powinniśmy troszkę zainwestować w bannery, flagi, itp. - żebyśmy byli jeszcze bardziej widoczni, a co za tym idzie - medialni 8-)

tomo napisał(a):A tak Rowerowy Lublin reprezentował Grzesiek (KermitOZ)

https://www.youtube.com/watch?v=aoinPgfnEbs
Dobre :!: Nie wiadomo co lepsze: jazda Grześka, czy realizacja filmiku przez Tomka ;-)
Gratki dla obu Panów.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#44
Rado wyskakałam się na co najmniej miesiąc :mrgreen: Jeszcze całą drogę powrotną siedziała mi w głowie 1 piosenka :-P Tobie też wielkie dzięki!


"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" S.Lem
Odpowiedz
#45
Gadżety są bezpieczne :evil: :-P
Smile)))
Odpowiedz
#46
Rado napisał(a):Chcieliśmy zawiesić nasz banner na barierkach bezpośrednio przy mecie, ale jest on zdecydowanie za duży i organizator zawodów nie wyraził zgody, przez co nasz banner powiesiliśmy na ogrodzeniu. Przydałby się jakiś mniejszy - można byłoby go wtedy również transportować w sakwie rowerowej.
Rado, nie wiem jakie są koszty czegoś takiego, ale jak byłam w Dolomitach to nasz przewodnik miał taki BANER materiałowy Było to leciutkie, zajmowało niewiele miejsca i byłoby chyba idealne na takie wyprawy ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#47
Właśnie mraugo o coś takiego mi chodzi :-) tyle że z opcją założenia na maszt/kij i doczepienie tego do roweru :lol: ExDriver już upatrzył odpowiednią firmę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#48
To juz ostatnia chyba galeria ze zdjęciami z zawodów.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#49
Yanq,
Galeria może i ostatnia ale zapraszam jeszcze do obejrzenia kolejnego, tym razem bardziej ogólnego, filmu z Mistrzostw. Oczywiście i Wy na nim jesteście. Miłego oglądania:

https://www.youtube.com/watch?v=SYzGPr3K6FA
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#50
Yanq napisał(a):To juz ostatnia chyba galeria ze zdjęciami z zawodów.
Uwierz mi, będą co najmniej ze trzy jeszcze Smile

tomo napisał(a):zapraszam jeszcze do obejrzenia kolejnego, tym razem bardziej ogólnego, filmu z Mistrzostw
Bardzo fajny Smile Trochę taki fail compilation Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości