Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puszcza Kampinoska - majówka 2016 - 30.04-3.05.2016
#21
Może i ja bym pojechał,prosze o dopisanie mnie Damianie do listy.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#22
Marcin wskakuj na moje miejsce --- ja rezygnuję .
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#23
Witaj Marcinku :-P na pokładzie :-P
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#24
Marku zasmucasz wszystkich Undecided
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#25
krzychu.c.m napisał(a):Marku zasmucasz wszystkich Undecided

Krzysiu , nie dam rady . Maj obfituje w wyjazdy. Chcę pojechać te 300, a zaraz potem jadę na Śląsk na Zlot Rowerowy. Niestety ale kasa rządzi . Szkoda ,ale coś za coś.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#26
Ja też chcę ?
Odpowiedz
#27
Lista chętnych na bieżąco aktualizowana. Na chwilę obecną mam zarezerwowane 20 miejsc, ale nie tworzę jeszcze podziału na listę rezerwową, ani nie rezerwuję dodatkowych miejsc. Czasu do majówki jeszcze trochę zostało, więc tak naprawdę nie wiadomo kto ostatecznie będzie jechał - wszystko będzie się klarować bliżej terminu wyjazdu.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#28
Damian na kołach gumowych czy żelaznych tam dojedziemy?
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#29
ArtiArt napisał(a):Damian na kołach gumowych czy żelaznych tam dojedziemy?
Bardzo dobrze że o to pytasz Arturze ;-)
Tak jak pisałem w pierwszym poście możliwości dojazdu są dwie - pociąg lub samochód. Jeśli ktoś ma możliwość i nie zrobi mu to problemu to zachęcałbym to wyboru samochodu, tak żeby pociąg traktować jako takie wyjście awaryjne, jeśli będzie zbyt mało samochodów. No chyba że ktoś bardzo chce jechać pociągiem, to przecież mu nie zabronie. Ale wolałbym uniknąć sytuacji gdy 20 osób zdecyduje się na pociąg, bo trzeba też brać pod uwagę że mogą być jeszcze inni pasażerowie z rowerami i wtedy może być problem.
Dlatego Arturze gdybyś się zdecydował na samochód to ja bym od razu zaklepal dwa miejsca osobo-rowerowe ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#30
damian.s napisał(a):Dlatego Arturze gdybyś się zdecydował na samochód to ja bym od razu zaklepal dwa miejsca osobo-rowerowe
A ja trzecie .. ;-)
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości