Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon Lublin 2016 23.04, godz. 10.30, Most Kultury
#41
damian.s napisał(a):Taka moja alternatywna do TdL propozycja:
http://ridewithgps.com/routes/11896613
Ja by, tam przeleciała przez las w Krężnicy, bo jest (według mnie) piękny ;-) I w Prawiednikach jakoś bym się wbiła nad Bystrzycę, bo z tamtej strony Zalewu jest mało znana.
Ewentualnie można by z Krężnickiej skręcić w ul. Marzanny, kawałek wzdłuż tych meandrów Bystrzycy i wylecieć jakimś czymś cywilizowanym przez Dąbrowę. Tylko że nam się wtedy to skróci :-(

Edit.
Czy już wiemy gdzie jutro będziemy obradować?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#42
mraugorzata napisał(a):Czy już wiemy gdzie jutro będziemy obradować?
W niedzielę "Beret" jest zamknięty. Jakieś propozycje :?:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#43
mariobiker napisał(a):Na Hempla jest jeszcze jedno miejsce: http://www.artedelgusto.pl/kontakt
To jest dobry pomysł. Zatem do zobaczenia o godz. 18.00 w Arte del Gusto.
NIEAKTUALNE
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#44
jeśli mogę się wtrącić to proponuję Kabaret, na rogu Godebskiego i Weteranów, wybór napojów przeróżnych, wygodne miejsce i nie drogo....
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#45
truskafka napisał(a):jeśli mogę się wtrącić to proponuję Kabaret, na rogu Godebskiego i Weteranów, wybór napojów przeróżnych, wygodne miejsce i nie drogo....
My z Katką jesteśmy na TAK :-D
Odpowiedz
#46
Też bym się skłaniała ku Kabaretowi.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#47
Też jestem na tak
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#48
UWAGA!!! Zmieniamy miejsce spotkania na Arrow lokal Kabaret - na rogu Godebskiego i Weteranów. Godz. 18.00.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#49
Wpadnę :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#50
Ja bardzo przepraszam, ale w kwesti formalnej - czy wątek dotyczy wyboru trasy wycieczki czy lokalu do czytania :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości