Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry wieczór.
#1
Dobry wieczór.

Skoro autor Forum zachęca do przedstawienia po założenia tu konta, zatem kilka słów o sobie:
jestem rowerzystą średniowiekowym, pedałującym do pracy (gdy warunki pozwalają i nie wiozę ze sobą "pracy domowej") oraz po bliższej lub dalszej okolicy (o ile eGFR pozwala), w celach turystyczno - poznawczych, czasem fotograficznych.
W dalszej prehistorii "zjeżdżałem" Zamość i przyległości. W bliższej - okolice Lbn. Głownie sam, choć czasem ze współpedałującymi z pl.rec.rowery.lublin. W najbliższej prehistorii, z racji pracy, poznawałem DC z perspektywy 2 O O. Od niedawna ponownie w Lbn.
Jeżdżę głównie sam, bo lubię, bo chcę, bo tak jest mi wygodniej i nikogo nie obciążam swoimi "prędkościami". No, chyba że trafi się ciekawy rajd. Taki, jak np Nadbużański, na którym nie dało się nie zauważyć gwarnej ekipy Pomarańczowo - Czarnych.
Na "ustawkach" raczej się nie zobaczymy - nie te prędkości, nie te dystanse, ale na może na którejś "Masie", bądź "emeryckim" rajdzie. ;-)

Do zobaczenia i poczytania.
Odpowiedz
#2
Witaj! Fotografujących rowerzystów nigdy za wiele!
Muszę jednak sprostować, bo ciągle gdzieś krąży przesąd, że Rowerowy Lublin jeździ szybko i daleko. Czasem i owszem, ale robimy również ustawki "na lody w Zemborzycach" lub inne "rekreacje" i na takie na początek Cię serdecznie zapraszam a przekonasz się, że jak rekreacja to rekreacja. Nikt nie jest dla nas balastem. Zatem do zobaczenia na rowerach ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#3
Witaj :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#4
Siemano :mrgreen:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#5
Hej! :-)
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#6
Witaj. I nie przejmuj się wiekiem, są tu troszkę starsi , ale ciągle młodzi duchem :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#7
Witaj :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
Witaj!Do miłego spotkania na trasie :-P
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości