Strony (13): 1 2 3 4 5 ... 13   
Tom   16-10-2009, 23:42
#1
Tak jak zapowiadałem he he a czający się sezon ;-) to przyspieszył, otwieram nowy dział.
Na forum jest grupa miłośników białego szaleństwa, którym nie tylko pedałowanie w głowie... część z nich na początku tego roku wspólnie śmigała po stoku w Rąblowie.

W okolicach bliższych czy dalszych od Lublina jest trochę wyciągów narciarskich. Rąblów, Batorz, Bobliwo, Sulów, Celejów a także stok w Parchatce, Chrzanowie, Kobylanach, Tomaszowie Lubelskim czy Krasnobrodzie. A przepraszam, zapomniałem na Globusie mamy przecież od zeszłego roku lubelski Kasprowy :lol:

Z uwagi na fakt, że z tym śniegiem to chyba tam na górze Ktoś sobie żarty robi ;-) to proponuję na razie na stoki popatrzeć przez WebCam

Lublin Globus SKI

Rąblów
Batorz zestaw kamer + kamera IP
Chrzanów zestaw kamer + re-streaming z autonomicznej kamery IP
Parchatka

Trochę dalej od Lublina:
Bobliwo
Bałtów
Jacnia

Znacznie dalej od Lbn :mrgreen:
Krynica-Słotwiny
Krynica-Słotwiny 2

Jaworzyna Krynicka 1
Jaworzyna Krynicka 2
Jaworzyna Krynicka 3
Jaworzyna Krynicka 4
Jaworzyna Krynicka 5

Widok z Kasprowego Wierchu

No to czekamy na prawdziwy śnieg, zbieramy się i szuuuu!

PS
Będę do tego posta wrzucał ciekawe WebCam-y ze stoków
Seb   17-10-2009, 01:22
#2
Tom, ja snowboardzista więc chrzanów i rąblów jak najbardziej.
Oby tylko zima dopisała i będzie ekstra
diablo   13-12-2009, 22:07
#3
Och jak by pojeździł :-) Jak tylko będzie śnieg to się na to pisze Big Grin
Ta prędkość, te przeciążenia-pęknie Big Grin
Tom   17-12-2009, 21:44
#4
No, coraz więcej śniegu :-D
Ruszyły już wyciągi w Rąblowie, choć ich otwarcie planowane było dopiero na sobotę.

Dostępny jest już web cam na stok, jak co roku z innego miejsca :roll: Lokalizacja znów nie do końca trafiona. (Poprawiłem już link do kamery w pierwszym poście).
Aga84   17-12-2009, 23:34
#5
Witam poo ogromnej przerwie na forum ;-) otóż mój łowerek już wisi sobie grzecznie na haku w garażu ale za to odkurzyłam buty, narty i wybieram się po świetach (by spalić kilka zbędnych kalorii) gdzieś na stok chyba to będzie Rablów kto może niech napisze Pozdrawiam
Tom   21-12-2009, 19:46
#6
[Obrazek: bs-icon.jpg]

Klik w obrazek

Celem projektu "Bezpieczny Stok" jest rozpowszechnianie kultury zachowania się w ośrodkach narciarskich oraz zwiększenie świadomości zagadnień bezpieczeństwa na stoku, w szczególności wśród dzieci i młodzieży.

Miłej zabawy :-D

PS
Dodane są nowe WebCam-y
Aga84   01-01-2010, 02:23
#7
Co tu taka cisza kto dzisiaj dysponuje czasem górka dość mała ale da się zjeżdżać proponuje Globus :-D :-D
Tom   03-01-2010, 23:41
#8
Panie i Panowie:
4 stycznia narciarsko-snowbordowy wyjazd do Rąblowa.
Załatwiłem sobie w pracy tak, że wyjazd z Lublina mógłby być już około godz. 14-15. Dysponuję wolnymi miejscami, ilość miejsc ograniczona (tyle co w dowodzie rej.) :lol:
Jakby było więcej osób chętnych to godz. wyjazdu może ulec zmianie na wniosek wnioskujących, jednak nie ukrywam, że im wcześniej tym lepiej ;-) bo w kolejkach stać nie lubię.
Planuję jakieś 3h jazdy na parapecie.
Osoby zainteresowanie proszę się wpisywać, ino chyżo.

PS
Na zgłoszenia czekam do godz. 12:30 !
Seb   04-01-2010, 00:23
#9
Jak masz miejsce to miłą chęcią się wybiorę z Tobą :-)
Tom   05-01-2010, 12:14
#10
No i się udało.
Udział wzieli:
Seb i Tom
Wszystko zgodnie z planem: wyjazd o 14:15, dokładnie 3h jazdy na parapetach, warunki wspaniałe, -13º C, ale jakoś ich się nie czuło. Zero kolejek, stok dobrze przygotowany, miodzio. Szkoda tylko, że pierwsze wczuwanie się w sezon było trochę bolesne... ;-) Kto nie był niech, żałuje. Do następnego razu!
Strony (13): 1 2 3 4 5 ... 13   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.