Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Lubelski Maraton Turystyczny, 21-22.05.2016, 300 km
#61
darist napisał(a):Godzinę startu (planujesz popołudnie) ponieważ restauracja jest czynna do godz. 22.
I upewnić się, że tego dnia lokal będzie czynny (sobota a więc może być wesele lub inne przyjęcie).
Masz rację Darku, wszystko jest do sprawdzenia. Jeśli dobrze kojarzę to obok jest jeszcze pizzeria :-D

Ex Driver napisał(a):Mariuszku wpisuj i mnie
Szykuj formę :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#62
No właśnie... zajazd Drob jest... trochę ĄĘ. W Urszulinie mamy jeszcze wspomnianą pizzerię lub możemy coś zjeść na stacji Huzar - tam gdzie był ostatni kpt kontrolny Pięknego Wschodu. Wiem, że mają pierogi, placki ziemniaczane, naleśniki itp tylko stacja jest całodobowa a restauracja nie i trzeba by podpytać wcześniej. Ale pizzeria wydaje się spoko ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#63
Yanq napisał(a):pizzeria wydaje się spoko ;-)
Z info które uzyskałem od bywalca tego lokalu wynika, że jadło jest dobre a ceny przystępne.
http://www.pizzaurszulin.pl/#home
Jeśli chodzi o godziny otwarcia pizzerii to w sezonie podobno jest dłużej otwarta niż do 22:00 (do sprawdzenia).
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#64
Bliżej wyjazdu można podjechać do Urszulina i wszystko sprawdzić.
Mam działkę kilkanaście km od Urszulina to pewnie będę nie raz przed maratonem to mogę sprawdzić.
Odpowiedz
#65
To i ja się piszę :-)
Odpowiedz
#66
Nikogo nie zostawicie ?:>
Odpowiedz
#67
Myślę że jeśli jest tak wiele chętnych to będą 2 grupy...szybsza i wolniejsza :?:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#68
Daniel! Nie kombinuj!!! :-P :-P :-P
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#69
Bondi napisał(a):To i ja się piszę
Już jesteś na liście :-D

kofi napisał(a):Nikogo nie zostawicie ?:>
Tomku nie masz wyjście musisz przejechać całość :mrgreen:

Danielw78 napisał(a):Myślę że jeśli jest tak wiele chętnych to będą 2 grupy...szybsza i wolniejsza
Ze względu na przepisy KD powinniśmy jechać w grupach max 15 osobowych. Dla świętego spokoju pewnie tak zrobimy ale na pewno nie będzie podziału na grupę szybszą i wolniejszą. To ma być turystyka długodystansowa a nie wyścig. Łamanie tych zasad będzie surowo karane ;-)

[Obrazek: zdjecie,600,605222,20160201,dla-piratow-drogowych.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#70
Jak Rado przebiegnie IV Dyszkę w kwietniu i zostanie sklasyfikowany to pojadę :!:

<rzuca rękawicę>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości