Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry :)
#1
Cześć.

Mam na imię Kasia.Na rowerze dwukołowym nauczyłam się jeździć jakieś 22 lata temu i zawsze gdzieś tam mi on towarzyszył.
Zazwyczaj jeżdżę sama , Na razie nie robię jakiś mega długich dystansów ok 50 -60 km. W tym roku przerzuciłam się wiekowego "górala: na Gienka (genesis x Cross 30), którego pokochałam od momentu wymiany siodełka ;-) .

Chętnie za jakiś dołączę do jakiejś ustawki - przerażają mnie trochę Wasze prędkości. Na pewno będę korzystać z Waszych porad (zamierzam zapytać o kilka rzeczy Smile ).

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na trasie.
Odpowiedz
#2
Witaj Kasiu :-D
zbecka napisał(a):Chętnie za jakiś dołączę do jakiejś ustawki - przerażają mnie trochę Wasze prędkości
Zapraszam na nasze ustawki :-D a jeśli chodzi o prędkości to nie masz się czym martwić. Prędkość i dystans dostosowujemy do uczestników wycieczki :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Katarzyn ci u nas niedostatek , więc z wielką radością Witam. Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Co prawda mojej Katarzynki nie zamienię na żadną inną :mrgreen: ale chętnie poznam nową Kasię :-D Zatem witaj i wbijaj na ustawki :-D
Odpowiedz
#5
Witaj serdecznie - do zobaczenia niebawem ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#6
W razie czego zapraszamy też na polo, u nas prędkość maksymalna baaardzo rzadko wychodzi ponad 30km/h Big Grin

Dzień dobry :] cześć!
Odpowiedz
#7
Ex Driver napisał(a):Katarzyn ci u nas niedostatek
Mało Ci przeklęty draniu ? :evil:
Ale w drodze wyjątku dla tego imienia zgodzę się w 100% :mrgreen: bo co dwie Kaśki to nie jedna ;-)
Witaj i wbijaj na ustawki :-D a prędkości się nie obawiaj. Z nami nie zginiesz ;-) :-P :mrgreen:
Eliza napisał(a):Co prawda mojej Katarzynki nie zamienię na żadną inną :mrgreen:
Cium, cmok, :-* :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Bo Kaśki to fajne dziewczyny są Katko Smile

Witaj Kasiu na pokładzie Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#9
Dzięki za ciepłe przyjęcie Smile
Odpowiedz
#10
Witam
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości