Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje RL - zamówienie 2016 - termin do 3. lutego.
#31
Zamówienie w trakcie ogarniania, dam znać najpóźniej w niedzielę co i jak, żeby w poniedziałek po południu podochodziły przelewy Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#32
Hej

Podliczyłem dzisiaj zamówienie i wyszło, że jest dosyć niskie, więc zadzwoniłem do producenta, przegadałem sprawę i ustaliłem, że przedłużamy termin do końca tego tygodnia, czyli do północy z niedzieli na poniedziałek (14/15 lutego). Stroje będą najpóźniej do 22. kwietnia (zastrzegłem, że to musi być już data z ewentualnym poślizgiem, bo potrzebujemy ich koniecznie na weekend 23-24 kwietnia). Proszę o przekazanie info o przedłużeniu terminu do znajomych, którzy może rzadziej zaglądają na forum.


Na próg 4-10, załapały się tylko koszulka 213, Spodenki 573, spodenki 523 i kamiezelka Vest 75, pozostałych brakuje najczęściej 2 sztuk.

Chusty wielofunkcyjne to próg 11+, czyli 35zł/szt (jest 10, ale powiedzmy, że zakładam ze swojej kasy na 11 sztuk żeby załapać kolejny próg i mam jedną do odsprzedania).

Po 1 sztuce brakuje w:
Koszulka damska 250 (są 3)
Spodnie długie ocieplane 690 (są 3) (będą dobre na wiosnę i jesień)

Skarpetek nie zamawiamy, bo chętnych jest na 15 par, a potrzeba jeszcze 35 par. Jeśli będzie 2x więcej chętnych to to za pozostałe 20 par założę z własnej kasy albo namówię Zarząd żeby zrobić to z kasy RL i później sprzedać. Jedna para to tylko 14zł, więc może jednak warto byłoby mieć taki element ubioru...

W razie pytań piszcie tutaj, będę na bieżąco odpisywał. Oczywiście w związku z przedłużeniem terminu informacje ws. przelewu wyślę za tydzień w poniedziałek rano, a we wtorek wieczorem wyślę zamówienie do Martombike.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#33
Hej

Zrobiłem dzisiaj rano zestawienie co zamawiamy, wieczorem policzę ile komu wychodzi kasy i wyślę maile z danymi do przelewu i kwotą. Sory za opóźnienie, ale niedzielę miałem trochę zajętą i musiałem dzisiaj ogarniać Big Grin Nie wpłynie to na opóźnienie z dostawą Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#34
Właśnie rozesłałem maile z danymi do przelewu i kwotą. Proszę wszystkich o dokładne przeliczenie, wyszczególniłem, które stroje załapały się na wyższy próg. Pamiętajcie, że skarpet nie zamawiamy, a osoby niestowarzyszone dorzucają piątaka do zamówienia. Na tej podstawie proszę wyliczyć kwotę i sprawdzić czy się zgadza.

Proszę o szybkie przelewy żeby we wtorek wieczorem, góra w środę rano się zaksięgowało to od razu złożę zamówienie u producenta żeby stroje były jak najszybciej Smile

Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#35
Dobrze że Mariox wrzucił cennik na jakiś inny serwer, bo te linki do strony producenta nie działają, a ja po zamówieniu usunąłem cennik z dysku ;-) I dziś otwieram pierwszą wiadomość od Grześka a tam podana kwota która od razu wydała mi się podejrzana nawet bez zaglądania do cennika ;-) Na szczęście była też druga wiadomość gdzie kwota była już pozbawiona dziwnych opłat manipulacyjnych, ukrytych prowizji itp ;-) Sprawdziłem i wszystko się zgadza :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#36
damian.s napisał(a):Dobrze że Mariox wrzucił cennik na jakiś inny serwer, bo te linki do strony ....
u mnie wystarczy dopisać przed adresem z linka www ;-)
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#37
Czy wiadomo już kiedy stroje będą gotowe?
Odpowiedz
#38
Stroje będą na pewno w tym tygodniu, dam znać jak dojdą Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#39
Może Grzesiek się wstydzi... to ja napiszę. STROJE JUŻ SĄ. Ja swoje ciuszki przypadkiem odebrałem... miałem nosa.
Odpowiedz
#40
Ale tyyyyp, nie da człowiekowi najpierw się ogarnąć po robocie tylko przed szereg wychodzi Big Grin

Tak, STROJE JUŻ SĄ!!!

Odbiór na Kraśnickiej 215 w sklepie rowerowym Metrobikes. Mam prośbę żeby każdy miał ze sobą rozpiskę - model (numer) i rozmiar Smile Szybciej pójdzie. Jutro jestem od 12, w piątek, sobotę i poniedziałek od 10 Smile

Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości