Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petycja ws. obrony Puszczy Białowieskiej
#11
Puszcza rośnie od setek lat i jak do tej pory dawała sobie radę sama,według mnie natura nie potrzebuje żeby jej człowiek " pomagał ",a zawsze znajdzie się tłumaczenie żeby zarobić.
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#12
JuraS napisał(a):a o szkodnika który zaatakował drzewa i chce je unicestwić.Podobno to jedyne wyjście aby uratować resztę puszczy.
Może nie jedyne ale na pewno łatwiejsze i przy okazji można trochę drewna "skubnąć".
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
Na Białorusi całość Puszczy wchodzi w skład parku narodowego (jest tam jej więcej niż w PL), a u nas tylko kawałek. U nas się ludziska nie chcą zgodzić. Za to znam takich, którzy się chwalą, że mają w mieszkaniu parkiet z dębów pochodzących z Puszczy Białowieskiej...
Minister Szyszko już w poprzedniej kadencji pokazał, gdzie ma ochronę środowiska, teraz chyba lepiej nie będzie...
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#14
mariox napisał(a):Minister Szyszko już w poprzedniej kadencji pokazał, gdzie ma ochronę środowiska, teraz chyba lepiej nie będzie...
Się politycznie zrobiło... No i fakt, od tego Pana dużo zależy czy niedługo będę/nie będę w kolejce do MUP Undecided
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
mariox napisał(a):Za to znam takich, którzy się chwalą, że mają w mieszkaniu parkiet z dębów pochodzących z Puszczy Białowieskiej...
Swego czasu przez ponad rok mieszkałem w Puszczy Białowieskiej i mogę potwierdzić, że takich osób jest zapewne baaardzo dużo.
Wycinka szła tam pełną parą już dawno temu...
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#16
Rado napisał(a):
mariox napisał(a):Minister Szyszko już w poprzedniej kadencji pokazał, gdzie ma ochronę środowiska, teraz chyba lepiej nie będzie...
Się politycznie zrobiło... No i fakt, od tego Pana dużo zależy czy niedługo będę/nie będę w kolejce do MUP Undecided
Wobec powyższego ,poszło . :-P
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#17
JuraS napisał(a):Wobec powyższego ,poszło . :-P
Jurku, dziękuję, ale sam nie wiem, czy to dobrze, czy to źle :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
Rado to może i w Twojej sprawie złóżmy petycję Wink
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#19
Yyyy poszło
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#20
zrobione Smile


"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" S.Lem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości