Strony (22):    1 ... 18 19 20 21 22   
wjck   18-04-2016, 12:07
o zupie to słychać wyłącznie superlatywy, Panie z Rudy spisały się na medal :-D

Lublin przez sentyment ;-)
mariox   18-04-2016, 19:35
Było super, nogi od jazdy bolą mnie do dzisiaj i nie zapowiada się, że jutro przestaną. Chwilami było trochę ciężko, ale sporą częscią tych tras jechałem pierwszy raz i nie znałem podłoża ;-). Krótkie, ciężkie do przejechania odcinki były na szczęście naprawde krótkie, choć trochę czasu zajmowały. Większość tras mimo wszystko była przyjemna do jazdy, a co najwazniejsze: jak na trasy MTB było naprawdę dużo terenu, a poza tym zrealizowaliśmy w zasadzie wszystkie punkty programu (chodzi mi głównie o Goraje i Wielki Dział). Bunkry też były ;-)
Dzięki za jazdę w grupie MTB. Dzięki Wszystkim za super towarzystwo przed i po wycieczkach. Zdezynfekowałem organizm porządnie, starczy na dość długo ;-)
Pikowi dzięki za organizację całości, jak zwykle wszystko było perfekcyjne.
Moja fotorelacja:
KLIK
Do następnego Roztocza Wiosną. Już się nie moge doczekać ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
marecky   18-04-2016, 20:31
dzięki za wspólne eksploracje Roztucza i biesiadowanie
w szczególności Mariox-owi za fajne trasy (pomijając jeden incydent zakończony przymusowym Karcherem wszystko przejezdne :mrgreen: )

zauważyłem, że dwa dni na Roztoczu poprawiły mi siłę, dziś po pracy noga podawała

także tak, do następnego
gelos   18-04-2016, 21:13
dzięki za wspólny wyjazd i do następnego!!

Grzegorz
Markus   18-04-2016, 21:33
miało być ciężko i było ;-) i było prześwietnie! nigdy nie powiedziałbym, że będę musiał wynosić rower z błota a jednak :-P Mariox dzięki za organizację, możesz mnie już wpisać na kolejne roztocze ;-)
dzieki wszystkim za wspólne kręcenie i mile towarzystwo
do następnego
Yanq   18-04-2016, 23:31
Zdecydowanie udana impreza!
Przybyło trochę km w pięknych okolicznościach, zobaczyłem fajne miejsca - nikt mi tego nie odbierze :-P .
Strasznie żałuję, że tym razem zapomniałem aparatu - brakuje mi go baaaardzo w takich miejscach :-|
Dla mnie Roztocze Wiosną to zdecydowanie must be w rowerowym kalendarzu i polecam wszystkim którzy się wahają!

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Rado   19-04-2016, 08:14
Porównując trasy z 2 poprzednich edycji Roztocza Wiosną, na których byłem, to w tym roku najbardziej mi się podobało. Dziękuję za cudnie spędzony czas.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
mraugorzata   19-04-2016, 16:54
Moje FOTY

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
sztru   19-04-2016, 19:10
b. przyjemne Roztocze Smile
Norbiemu dziękuję za podwózkę, całej reszcie za towarzystwo, mam nadzieję, że w tym sezonie jeszcze nie raz udam się w te strony Smile
katka   19-04-2016, 22:54
No i ja dziękuję. Pomimo iż bębenek mnie zawiódł, to uratował on kilka istnień rowerowych od Marioxowego błota ;-) Ogólnie uważam imprezę za bardzo udaną. Zupa MEGA. Dawno nie jadłam takich pyszności a i większość uczestników naszej wycieczki delektowała się dokładkami :mrgreen:
Jeszcze raz dzięki wielkie Wszystkim za weekend, za wspólną jazdę i zabawę. Rita :!: Za rok jak to Aśka powiedziała, zmiażdżymy system :mrgreen: bo bez Ciebie nie było idealnie ;-)
Strony (22):    1 ... 18 19 20 21 22   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.