Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2016
#1
Koleżanki i Koledzy,
w dniach 15-17 kwietnie odbędzie się Rajd Roztocze Wiosną 2016. W tym roku na Roztoczu Południowym/Wschodnim. Zakończenie w Rudzie Żurawieckiej - wiem, że to niespodzianka. Studenci z KUL wymyślili to miejsce. Ja przypomnę, że jakiś czas temu jeździliśmy po tamtych okolicach przy okazji RW na Roztoczu Południowym, a w pobliskiej Żyłce było zakończenie Rajdu RW bodaj w 1998 r. Uprzedzam, że pijaństwo nie popłaca w tamtych okolicach. Podczas owego wspomnianego rajdu w Żyłce koledzy z tego powodu podali rajdowiczom niedogotowaną zupę grochową, a nocą po pijaku i po ciemku (przy ówczesnych marnych latarkach) porozbijali głowy o maszyny rolnicze, które stały w stodole, gdzie spaliśmy. Trzeba było po nocy i w deszczu jeździć do jakiegoś punktu medycznego (do Bełżca, Lubyczy lub Tomaszowa) na szycie głów. Towarzyszyła nam wówczas Telewizja Lublin, która nagrywała program o rajdzie.
Okolica mało znana, daje okazję pojeździć po terenach na wschód od szosy Tomaszów-Hrebenne.
Mam nadzieję, że i w tym roku, niezrażona moimi tu powyżej opowieściami, pojawi się trasa Rowerowego Lublina. Zapraszam :-)
Piotrek
Odpowiedz
#2
Pierwszy :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
Drugi!
Tereny (z punktu widzenia jazdy po asfalcie) znane mi od zeszłego roku. Było pięknie, tutaj troszkę ;-) to opisałem: http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 6481#96481
Szczerze polecam, zwłaszcza, że każdy rajd w ramach Roztocza Wiosną organizowany przez Piotrka jest wyjątkową przygodą!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Pierwsza w klasyfikacji kobiet i trzecia w open ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
Wszak nie konsultowałam, ale czwarte i piąte klepie dla ptactwa :mrgreen:
Elizka i Katka must be ;-)
Odpowiedz
#6
Gośka, jesteś na pudle - gratki :!: :mrgreen:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Dobry wieczór.

Z chęcią dołączę, ale tylko na jeden dzień - 16 kwietnia.
1. Czy można już poznać trasę/trasy na ten dzień?
2. Czy start będzie również w Rudzie?
Odpowiedz
#8
katka napisał(a):Wszak nie konsultowałam, ale czwarte i piąte klepie dla ptactwa
Elizka i Katka must be
Takich rzeczy nie musisz ze mnę konsultować :lol:
JEDZIEMY :mrgreen:
Odpowiedz
#9
Hubik napisał(a):1. Czy można już poznać trasę/trasy na ten dzień?
2. Czy start będzie również w Rudzie?
Hubik, sądzę, że troszkę za wcześnie na tak szczegółowe pytania :-)
Jeszcze jest SPORO czasu na ustalenie szczegółów wyjazdu.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Piszemy się x2
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości