Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2016
#31
Mariox - ja myślałem o Artim :-p
Odpowiedz
#32
IRAS postawił zaporowe warunki przeprowadzki więc ja jeszcze nie :-P
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#33
Wstępnie i ja się piszę. (o ile jest miejsce ) Wiadomo do kiedy trzeba ostatecznie potwierdzić swoją obecność ? Smile Oczywiście grupa MTB - jakże by inaczej
Odpowiedz
#34
Dzień dobry Smile Jeśli ktoś robi jakąś listę i planuje noclegi, to bardzo proszę mnie dopisać Big Grin
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#35
Zgłaszam chęć udziału od piątku, mtb.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#36
ja raczej od soboty, MTB oczywiście
Odpowiedz
#37
Potwierdzam metę w Rudzie Żurawieckiej - to jest taka remiza - dom kultury. Myślę, że coś jak w Kocudzy. Wielka sala, kuchnia, dwie toalety. Nie ma pryszniców. Gospodarze ponoć bardzo mili (na wizycie studyjnej byli studenci). Wpisowe na rajd wyniesie ok. 20 zł, a nocleg - 10 zł.
Trasa rekreacyjno-kulinarna wyjeżdża w piątek po południu (ok. 17). Podobnie jak w poprzednich latach mamy busy i przyczepkę na rowery (uczestnicy trasy mtb mogą skorzystać z transportu). Koszt transportu nie został jeszcze ustalony, ale nie będzie zaporowy. Być może zbierze się ekipa, która własnym transportem zechce pojechać już w piątek rano. Przemyśliwujemy, czyby nie wyskoczyć w sobotę na Ukrainę - byłby potrzebne paszporty. Rozpracowujemy tę opcję pod względem sensowności i długości. W każdym razie - to będzie wycieczka na rzadko uczęszczane tereny wschodnie. W niedzielę pojedziemy klasyczną trasą po Roztoczu Południowym. W drodze powrotnej zajedziemy do do Narola do Rubina na obiad (jeśli zdążymy...).
Ponieważ studenci już przemyśliwują trasy i przygotowują program rajdu, proszę szefa trasy mtb o podanie wstępnego programu (trasy), żebyśmy mogli ją wpisać do programu/regulaminu rajdu.
Odpowiedz
#38
Coś mi po głowie chodzi, wkrótce podrzucę propozycje.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#39
pik napisał(a):Wielka sala, kuchnia, dwie toalety. Nie ma pryszniców.
Będę tą złą :roll: Ale sugeruję zrobić drobną dywersję i poszukać (wraz z chętnymi) miejsca, gdzie jednak będą prysznice ;-) (i większa ilość toalet :-P )
Znalazłam TAKIE COŚ . Według map wujka googla to 1,5 km od mety rajdu, więc powrót z ogniska nie powinien zająć więcej niż 3 km :-P
Ktoś się wypowie co sądzi o tym pomyśle? ;-)

Edit.
Znalazłam jeszcze coś bliżej ;-) Pokoje bardziej na wypasie
O TU
Do przejścia 850 m.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#40
Jestem ZA, wszystkimi kończynami się pod pomysłem podpisuję Big Grin, jak coś to zamawiam 1 albo 2 osobowy pokój Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości